سفر هیئت تجاری استان قزوین به ارز روم و وان ترکیه 

انتهای پیاممنبع

عمیدی یادآورشد: در این دیدارها هیئت اعزامی ضمن معرفی ظرفیت ها و توانمندی های صنعتی و گردشگری استان آمادگی اتاق بازرگانی قزوین برای میزبانی از هیئت های ترکیه ای را اعلام کردند.

عمیدی تصریح کرد: از سوی سرکنسولگری کشورمان در ارزروم و استان وان ترکیه نشست های تخصصی صورت گرفت و مذاکراتی با تجار این استانها انجام شد.

رئیس نمایندگی وزرات امور خارجه در استان قزوین تصریح کرد: با استقبال تجار کشور ترکیه از دعوت اتاق بازرگانی قزوین برای سفر به استان مقرر شد با هماهنگی سرکنسولگری کشورمان در ارزروم ترکیه و نمایندگی وزارت امور خارجه در استان این دعوت عملیاتی شود.

سفر هیئت تجاری استان قزوین به ارز روم ترکیه 

وی بیان کرد: همچنین دیدار با مدیرکل کشاورزی و جنگلداری ارزروم، دیدار با سرکنسول کشورمان در ارزروم و امضای دفتر یادبود شهدای خدمت، دیدار با مدیران انجمن صاحبان صنایع و فعالین اقتصادی ترکیه، شعبه ارزروم، دیدار با هیات رئیسه اتاق بازرگانی و صنایع شهر وان، دیدار با مدیرعامل شهرک صنعتی وان و بازدید از شهرک صنعتی در این سفرها صورت گرفت.

سفر هیئت تجاری استان قزوین به ارز روم ترکیه 

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حسین عمیدی رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه کشورمان در استان قزوین در خصوص این سفر تجاری اظهارداشت: در راستای شناسایی بازارهای جدید صادراتی و انجام مبادلات تجاری با شرکای ترک، یک هیئت تجاری از استان قزوین با هماهنگی نمایندگی وزارت امور خارجه در استان و سرکنسولگری کشورمان در ارزروم ترکیه به سرپرستی احسان بابایی عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق به کشور ترکیه اعزام شدند.

وی افزود: این سفر چهار روزه از تاریخ ۳۰ اردیبهشت لغایت ۲ خرداد صورت گرفت و در ترکیب هیئت حسین عمیدی رئیس نمایندگی وزرات امور خارجه در استان، راه انجام معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قزوین، مجید بابایی مدیر عامل شهرک صنعتی پاسارگاد، طاهرخانی نایب رئیس انجمن کشمش، حمیدی نایب رئیس انجمن زیتون، رضا کشاورز مقدم از بازرگانان و فعالان اقتصادی و پریناز همدانی کارشناس امور بین‌الملل اتاق قزوین حضور داشتند.

بخوانید:  آخرین نسل باقیمانده از صحافان سنتی ایران به شبکه مستند می‌آید

وی یادآورشد: دیدار با رئیس صادرکنندگان دائب ترکیه و دبیرکل اتحادیه صادرکنندگان آناتولی شرقی، دیدار با مدیرعامل شهرک صنعتی ارزروم و بازدید از چند کارخانه در شهرک صنعتی، حضور در اتاق بازرگانی ارزروم و دیدار با مدیران پارلمان بخش خصوصی منطقه آناتولی شرقی، دیدار با رئیس اتحادیه آژانس های گردشگری آناتولی و دیدار با رئیس بورس کالای ارزروم ترکیه در این سفر انجام شد.

سفر هیئت تجاری استان قزوین به ارز روم ترکیه