سقوط جرثقیل در محمدیه راه چند روستا را مسدود کرده است

محسن آخوندی بخشدار محمدیه در این باره اظهارداشت: این حادثه عصر روز گذشته بر اثر وزش باد شدید در مجاورت ساختمان نیمه تمام بهزیستی در خروجی محمدیه به سمت روستاهای بخش صورت گرفت و با ورود به موقع نیروهای آتش نشانی ، عوامل شهرداری محمدیه ، راهور ، انتظامی ، همکاران ما در فرمانداری و بخشداری و همچنین دستگاه قضایی از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری شد.


سقوط جرثقیل در محمدیه راه چند روستا را مسدود کرده است

وی بیان کرد: با تدابیر اتخاذ شده و در راستای حفاظت از جان مردم و جلوگیری از آسیب دیدن تاسیسات مجاور ساختمان بهزیستی، تمام ورودی ها و خروجی های محمدیه به روستاهای بخش مسدود شد و از لحظه وقوع حادثه، پیمانکار پروژه متعهد شد تمام توان خود را برای ایمن سازی و رفع خطرات احتمالی ناشی از سقوط بکار گیرد .

سقوط جرثقیل در جنب ساختمان نیمه تمام بهزیستی در ورودی زیرگذر باورس راه ارتباطی چند روستا را مسدود کرده است.

انتهای پیام


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سقوط جرثقیل 80 تنی در ساختمان نیمه کاره بهزیستی در دو روز گذشته موجب مسدود شدن مسیر ارتباطی چند روستا شده است.

وی اظهارامیدواری کرد بازگشایی مسیر تا عصر فردا انجام شود.


آیا این خبر مفید بود؟

 

آخوندی اظهارداشت: سقوط این جرثقیل بر اثر وزش باد اتفاق افتاد و خسارت جانی و مالی نداشته است و عصر دیروز بلافاصله به همراه فرماندار البرز در محل حادثه حضور یافتیم و با کمک نیروی انتظامی، دادستان و شهرداری برای جلوگیری از حوادث احتمالی مسیرهای خروجی محمدیه مسدود و علائم خطر نصب شد و اطلاع رسانی هم صورت گرفت نا شهروندان از این مسیر عبور نکنند.

بخوانید:  کیفیت هوای تهران در روز جاری

منبع

بخشدار+محمدیه

============