سقوط جرثقیل در محمدیه راه چند روستا را مسدود کرده است


سقوط جرثقیل در محمدیه راه چند روستا را مسدود کرده است

سقوط جرثقیل در جنب ساختمان نیمه تمام بهزیستی در ورودی زیرگذر باورس راه ارتباطی چند روستا را مسدود کرده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سقوط جرثقیل 80 تنی در ساختمان نیمه کاره بهزیستی در دو روز گذشته موجب مسدود شدن مسیر ارتباطی چند روستا شده است.

محسن آخوندی بخشدار محمدیه در این باره اظهارداشت: این حادثه عصر روز گذشته بر اثر وزش باد شدید در مجاورت ساختمان نیمه تمام بهزیستی در خروجی محمدیه به سمت روستاهای بخش صورت گرفت و با ورود به موقع نیروهای آتش نشانی ، عوامل شهرداری محمدیه ، راهور ، انتظامی ، همکاران ما در فرمانداری و بخشداری و همچنین دستگاه قضایی از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری شد.

وی بیان کرد: با تدابیر اتخاذ شده و در راستای حفاظت از جان مردم و جلوگیری از آسیب دیدن تاسیسات مجاور ساختمان بهزیستی، تمام ورودی ها و خروجی های محمدیه به روستاهای بخش مسدود شد و از لحظه وقوع حادثه، پیمانکار پروژه متعهد شد تمام توان خود را برای ایمن سازی و رفع خطرات احتمالی ناشی از سقوط بکار گیرد .

ـخوندی تصریح کرد: یک دستگاه جرثقیل ۸۰ تنی به محل اعزام شده و فردا صبح نیز یک دستگاه جرثقیل ۲۰ تنی دیگر جهت مهار کامل جرثقیل شکسته شده به محل حادثه اعزام می شود و تمام تلاش مجموعه ایمن سازی کامل و بازگشایی مسیرهای مسدود شده تا عصر فردا خواهد بود و از مردم شریف روستاهای بخش برای صبوری تشکر می کنیم .

بخوانید:  نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در جشنواره فیلم فجر

بخشدار+محمدیه

آخوندی اظهارداشت: سقوط این جرثقیل بر اثر وزش باد اتفاق افتاد و خسارت جانی و مالی نداشته است و عصر دیروز بلافاصله به همراه فرماندار البرز در محل حادثه حضور یافتیم و با کمک نیروی انتظامی، دادستان و شهرداری برای جلوگیری از حوادث احتمالی مسیرهای خروجی محمدیه مسدود و علائم خطر نصب شد و اطلاع رسانی هم صورت گرفت نا شهروندان از این مسیر عبور نکنند.

وی اظهارامیدواری کرد بازگشایی مسیر تا عصر فردا انجام شود.

انتهای پیام

 

 

============

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع