سپاهان در زیباترین استادیوم جهان

انتخاب این ورزشگاه برای میزبانی از بازی سپاهان نشان‌دهنده اهمیت نبرد ژوزه مورایس و هموطن مشهورش، ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال است. مسابقه‌ای که در آن ستاره‌های بین‌المللی بسیاری حضور دارند و سپاهان خود را با حضور در یک اردوی خارجی در قطر برای آن آماده کرده است.

بازی رفت دو تیم هفته آینده در ورزشگاه نقش جهان و با حضور هواداران سپاهانی برگزار خواهد شد.
انتهای پیاممنبع

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان و به نقل از “ورزش سه”، مدیران الهلال قصد دارند دیدار حساس الهلال پرستاره مقابل سپاهان را در این استادیوم که طراحی خیره‌کننده‌ای دارد، برگزار کنند؛ ورزشگاهی که در افتتاحیه میزبان بازی الهلال و اینترمیامی بود و حالا قرار است در اولین بازی رسمی در آسیا چمنش زیر پای بازیکنان دو باشگاه الهلال و سپاهان لگدکوب بشود.

نکته جالب اینکه این استادیوم یک ساختمان سرپوشیده چند منظوره است که میزبان مسابقات فوتبال، بسکتبال، تنیس، بوکس و تعدادی از ورزش‌های مختلف بوده و دارای یک سالن تئاتر است. ظرفیت این استادیوم برای مسابقات فوتبال 26 هزار نفر است اما صورت برگزاری رویدادهای دیگر مانند کنسرت به چهل هزار تماشاگر می‌رسد.

استادیوم کینگدام آرنا جلوه‌های تازه‌ای از پوشش مسابقه، تصویربرداری تلویزیونی و نحوه تماشای بازی به صورت زنده را در اختیار بینندگان، چه در استادیوم و چه در بیرون از آن می‌گذارد و از برخی طراحی‌های جدید برای زیباتر کردن تصویربرداری بازی فوتبال در آن استفاده شده و اسکوربورد ورزشگاه نیز شبیه به استادیوم‌های بزرگ بسکتبال در مرکز سقف ورزشگاه قرار گرفته است.

بخوانید:  3800 اثر از شهرهای مختلف برای گالری «ثالث» ارسال شد