سکوت نکونام شکست: عذرخواهی می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان، درخصوص برنامه‌هایش برای عبور از این روزهای سخت گفت: قبل از هر صحبتی، باید از هواداران باشگاه فولاد عذرخواهی کنم. نتایجی که ما در چند هفته اخیر گرفتیم، با انتظاراتی که آن‌ها داشتند، همخوانی نداشت. می‌دانم آن‌ها بسیار ناراحتند. حق دارند از ما به خاطر نتایج هفته‌های اخیر انتقاد کنند، اما از آن‌ها می‌خواهم که مانند چند سال گذشته کنارمان باشند تا در آخر با هم با خوشحالى لیگ را به پایان برسانیم چون همانطور که قبلا هم نشان داده‌ایم، می‌توانیم دوباره در کنار هم کارهاى بزرگ انجام دهیم

منبع

سکوت جواد نکونام سرمربی فولاد با عذرخواهی از هواداران قرمزهای اهوازی شکست.

 نکونام گفت: نمی‌خواهم فولاد را با لیورپول و یوونتوس مقایسه کنیم اما، این واقعیت فوتبال است. بزرگترین تیم‌ها و موفق‌ترین مربی‌ها هم گاهی نتایج ناباورانه می‌گیرند. البته من همچنان مطمئنم که تیمم بر می‌گردد و امتیازهایی را که از دست داده جبران می‌کند. هواداران فولاد حتما یادشان هست که ما قبلا هم این کار را انجام داده‌ایم، پس امیدوارم حمایتشان را از ما دریغ نکنند.

 سرمربی فولاد  افزود: در همه این بازی‌ها، مالکیت با ما بود، فرصت هم ایجاد می‌کردیم اما، در نهایت حریف با اولین فرصتی که ایجاد می‌کرد، گل می‌زد. گل‌گهر که تمام تیم‌ها را تحت فشار می‌گذاشت، اسیر تیم ما بود. برای مساوی بازی می‌کردند اما ناباورانه بردند و تا دو هفته بعد بازی خوشحالى می‌کردند. دو توپ روی دورازه ما آوردند و هر دو توپشان گل شد. 

بخوانید:  میزبانی بندرعباس باشکوه بود/خواهان برگزاری یک هفته از لیگ ملت‌های والیبال هستیم

وی افزود: به خاطر این نتایج، حتما باید جریمه شویم. این را به خود بازیکنان تیم هم گفته‌ام. بعضی از بازیکنان تیم هم که مسئولیت‌پذیری کمی داشته‌اند، از ترکیب کنار خواهند رفت و نیم فصل از ما جدا خواهند شد. احساس می‌کنم بعضی از بازیکنان قدر فرصتی که فولاد در اختیارشان گذاشته را ندانستند. لازم باشد بازیکنان جوان و آینده‌دار لیگ را به تیم اضافه خواهم کرد. از همین حالا در حال مذاکره با بازیکنان مد نظرمان هستیم.

وی تاکید کرد: نتایجی که در چند بازى اخیر، به ویژه ۳ بازی گذشته گرفتیم، روی بد فوتبال بود.  در سه بازى آخر، نتایجی که به دست آمد به هیچ وجه با عملکردمان مطابقت نداشت.

وی در پایان گفت: مثل سال‌های گذشته، همزمان با لیگ، ما باید خودمان را برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم، پس لازم است کیفیت متفاوتی از خودمان نشان دهیم. باید بگویم یکی از دلایل نتایج بدی که گرفتیم، فوتبالی نیست، نمی‌توانم توضیحی بدهم. اما از نظر فنی ما تا قبل از پنجره قبلی فیفا، عالی نتیجه گرفته بودیم. وقفه‌ای که بین بازی‌ها افتاد و همچنین حواشى که نمی توانم در مورد آن با صداقت صحبت کنم باعث شد، ریتم تیم ما به هم بخورد. حتماً بعد از این وقفه چند هفته‌ای جام ‌جهانی، دوباره به شرایط قبل برمی‌گردیم. مطمئنم این اتفاق می‌افتد چون در سه سال گذشته هم، نیم فصل دوم، بهترین عملکرد را داشته‌ایم.


|

سکوت نکونام شکست: عذرخواهی می‌کنیم