سینماهای مختلف در شهریور ماه رکورد فروش خود را شکستند/ تغییر کنداکتور پاییزی و انصراف فیلم‌ها

سعیدی‌پور در خصوص اکران محدود فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» در سینما مگامال اظهار داشت: قرار شد «جنگ جهانی سوم» به مدت چند روز در پردیس مگامال به صورت انحصاری و محدود اکران شود. مثل سال‌های گذشته که فیلم «درخت گردو» محمدحسین مهدویان و «خورشید» مجید مجیدی برای رعایت قوانین اسکار در شهرستان‌ها اکران شدند. 


آیا این خبر مفید بود؟

او ادامه داد: البته وضعیت اینترنت هم تاثیرگذار بود. مخاطبان سینما هنوز آشنایی چندانی با لینک نوشتن ندارند. فقط کافی است گوگل از دسترس خارج شود و چون مخاطب عادت ندارد لینک(سینماتیکت) را جستجو کند خرید و رزرو بلیت برایش سخت می‌شود. در کل تمام این مسائل دست به دست هم دادند تا ما مجددا شاهد افت فروش در سینماها باشیم.

پویا سعیدی‌پور مدیر «پردیس سینما زندگی» در خصوص وضعیت فروش و استقبال از فیلم‌های اکران شده در تابستانی که گذشت به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا؛ گفت: شهریور ماه بیشترین میزان فروش را در دو مجموعه‌ای که خودمان داشتیم(یعنی مگامال و پردیس زندگی) تجربه کردیم که این میزان به صورت تصاعدی و چشمگیری بالا می‌رفت. از زمانی که «دوزیست»، «ابلق» و «پسر دلفینی» به چرخه‌ی اکران اضافه شدند شرایط به گونه‌ای شد که هر هفته سینماهای مختلف رکورد خود را می‌شکستند. یعنی به این صورت که اگر سه‌شنبه‌ یکم شهریور، هزار و هفتصد مخاطب داشتیم سه‌شنبه‌ی هفته‌ی بعد مخاطبمان به هزار و هشتصد و پنجاه تا می‌رسید که این اتفاق امیدوارکننده‌ای بود.

منبع


نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

بخوانید:  دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قزوین برای استقبال مردم از شهدای گمنام