شرایط فروش کی‌ام‌سی X۵ و T۹ مشخص شد

در این طرح، وضعیت سند آزاد خواهد بود و رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی زنگاری، خاکستری و طوسی روشن متالیک هم جزو رنگ‌بندی کی‌ام‌سی T۹ در طرح شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ کرمان موتور هستند.

شرایط فروش کی‌ام‌سی X۵ و T۹ مشخص شدمنبع

همچنین در این طرح، اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است و رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی‌زنگاری هم جزو رنگ‌بندی کی‌ام‌سی X۵ در طرح شرایط فروش نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ کرمان موتور هستند.

شرایط فروش کی‌ام‌سی T۹ در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

آغاز فروش نقدی کی‌ام‌سی T۹ هم در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از روز دوشنبه یعنی ۲۴ اردیبهشت خواهد بود و تا ۲۷ اردیبهشت ماه نیز ادامه دارد.

آغاز فروش اقساطی کی‌ام‌سی ایکس ۵ در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از روز دوشنبه یعنی ۲۴ اردیبهشت آغاز و تا روز ۲۷ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

شرایط فروش کی‌ام‌سی X۵ و T۹ مشخص شد

همچنین شرایط فروش کی‌ام‌سی T۹ در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت نقدی و پرداخت یک مرحله‌ای خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

به گزارش گروه اقتصادی کرمان موتور، شرکت کرمان موتور، فروش اقساطی کی‌ام‌سی X۵ را با قیمت ۱۳ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز کرد. شرایط فروش اقساطی کی‌ام‌سی ایکس ۵ در نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۳ به صورت ۱۸ و ۲۴ ماهه خواهد بود و زمان تحویل خودرو هم ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

بخوانید:  اوقات شرعی ماه مبارک رمضان شهر ارومیه در سال ۱۴۰۲ / ۲۲ رمضان

شرکت کرمان موتور، فروش نقدی کی‌ام‌سی T۹ را با قیمت ۱۹ میلیارد و ۷۹۴ میلیون ریال در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ آغاز کرد.