شلیک پلیس برای دستگیری عاملان آدم‌ربایی/ زن جوان با حضور به موقع پلیس رها شد


|

سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: صبح امروز مأمور کلانتری نعمت آباد در محدوده خیابان اسفند تهران در حال گشت زنی بودند که با استمداد زن جوانی که حاضر به سوار شدن به داخل یک دستگاه خودروی شاسی نبود، روبه رو می شوند.


شلیک پلیس برای دستگیری عاملان آدم‌ربایی/ زن جوان با حضور به موقع پلیس رها شد

این مقام پلیسی از ادامه تحقیقات ماموران این پلیس خبر داد و گفت: کشف جزئیات پرونده و سایر جرایم متهمان در دستور کار قرار دارد.


آیا این خبر مفید بود؟

وی افزود: بررسی های اولیه نشان از این داشت سرنشین خودروی شاسی با تهدید سلاح سرد (قمه) قصد سوار کردن این زن جوان را به داخل خودرو داشته است که با ممانعت و سر و صدا این زن جوان مواجه شده است.

گودرزی ادامه داد: متهمان پس از انتقال به کلانتری به 10 فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر معترف و اظهار داشتند قصد ربایش زن جوان و سپس زورگیری از وی را داشتند که توسط ماموران دستگیر شده اند.

منبع

انتهای پیام/

این مقام انتظامی به اجرای طرح مهار متهمان اشاره کرد و افزود: با استمداد از گشت های کمکی و با حضور به موقع ماموران، زن جوان از دستان این افراد رها و سرنشین خودروی شاسی که به سمت ماموران حمله ور و قدرت‌نمایی می کرد در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و زمینگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ به تعقیب و گریز راننده خودرو اشاره کرد و افزود: متهم که توجهی به فرمان های پلیسی نمی‌کرد پس از شلیک چند تیر هوائی خودرو متوقف و راننده آن دستگیر شد.


به گزارش خبرگزاری برنا، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عاملان آدم‌ربایی زن جوان در جنوب تهران خبر داد و گفت: با حضور به موقع پلیس، متهمان موفق به آدم‌ربایی نشدند.