شناسایی ۱۶۵ فقره املاک مدیرعامل و وابستگان رضایت ‌خودروی طراوت نوین


شناسایی ۱۶۵ فقره املاک مدیرعامل و وابستگان رضایت ‌خودروی طراوت نوین

کارگروه شرکت‌های خودرویی استان قزوین در اطلاعیه‌ ای اعلام کرد: با شناسایی ۱۶۵ فقره املاک مدیرعامل و وابستگان رضایت‌ خودروی طراوت نوین نسبت به توقیف ۸۸ دستگاه خودروی متعلق به مدیرعامل اقدام شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در اطلاعیه کارگروه شرکت‌های خودرویی استان قزوین آمده است با شناسایی ۱۶۵ فقره املاک مدیرعامل و وابستگان رضایت‌خودروی طراوت نوین نسبت به توقیف ۸۸ دستگاه خودروی متعلق به محمد غفاری مدیرعامل و اشخاص ثالث که توسط محمد غفاری به دیگران انتقال یافته اقدام شده است.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به بررسی و تحقیقات به عمل آمده تاکنون تعداد ۱۶۵ فقره پلاک ثبتی که متعلق به شرکت وابسته به آقای محمد غفاری، همسر نامبرده و اشخاص ثالث که از نامبردگان به نام آنها (اشخاص ثالث) انتقال یافته شناسایی و توقیف شده که نیازمند بررسی بیشتر است که از این تعداد ۲۴ فقره متعلق به شرکت یادشده، محمد غفاری و همسرش و ۱۴۱ فقره متعلق به اشخاص ثالث است که توسط محمد غفاری به دیگران انتقال یافته است.

ععع

توقیف پلاک های ثبتی که به نام اشخاص ثالث انتقال یافته با استفاده از ظرفیت های قانون مبارزه با پول‌شویی صورت گرفته و تعداد ۸۸ دستگاه خودروی سبک، سنگین ، داخلی و خارجی از جمله آمبولانس و آتش نشانی هم توقیف شده است.

همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است: از اموال منقول و غیر منقول توقیفی متهمین طبق آخرین قرارداد تسویه صورت خواهد گرفت و در همین راستا تمامی مراجع ذیربط به صورت شبانه روزی در تلاشند در جهت احیای حقوق شکات اموال مخفی متهم را شناسایی کنند لذا امید است شکات محترم تا حصول نتیجه مطلوب، آرامش خود را حفظ کرده و دستگاه قضایی را در شناسایی اموال و مرتبطین یاری کنند.

بخوانید:  فشار اقتصادی بایدن تداوم مسیر فشار حداکثری ترامپ است

معیار پرداخت مطالبات افراد، قرارداد است و آنچه که اعلام شده سودهای کلان شامل کسانی است که به عنوان مثال با سرمایه اندک ظرف چند سال صاحب سودهای کلان شده اند که تاکنون بخشی از این افراد هم خود و هم اموال شان بازداشت شده اند که این روند همچنان ادامه دارد و همانگونه که قبلا هم اعلام شده تعداد این افراد نسبت به مجموع طلبکاران اندک است. 

در پایان این اطلاعیه هم آدرس  vosoolettelaat@  در پیام‌رسان ایتا معرفی شده که مالباختگان می‌توانند از طریق آن اموال و دارایی‌ های متعلق به شرکت رضایت خودرو طراوت نوین، محمد غفاری ، اعضای خانواده و شرکای این شرکت را به اطلاع کارگروه خودرویی برسانند.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع