شهدا الگوی ما در بالا نگه داشتن پرچم ایران هستند/ برای کسب طلای آسیا انگیزه زیادی داشتم


در گفت‌وگو با برنا مطرح شد

الهام حسینی: شهدا الگوی ما در بالا نگه داشتن پرچم ایران هستند/ برای کسب طلای آسیا انگیزه زیادی داشتم

قهرمان وزنه بردرای گفت: شهدا الگوی ما در بالا نگه داشتن پرچم ایران هستند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ در جریان مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا به میزبانی بحرین در گروه A دسته ۸۱ کیلوگرم وزنه برداری زنان نماینده ایران توانست سه مدال طلا کسب کند.

الهام حسینی با رکورد ۱۰۲ یک ضرب، ۱۲۵ دوضرب و مجموع ۲۲۷ کیلوگرم سه مدال طلای یک ضرب، دوضرب و مجموع را کسب کرد و توانست تاریخ‌ساز این مسابقات شود.

الهام حسینی که پیش‌تر در بازی‌های کشورهای اسلامی قونیه نیز مدال‌های خوش‌رنگی را برای کاروان ورزشی ایران به ارمغان آورده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا در واکنش به این تاریخ‌سازی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که نتیجه و مزد مدتها تلاش و تمرین را با کسب این مدال‌ها دیدم. مسابقات قهرمانی آسیا سطح کیفی بالایی دارد و بهترین‌های آسیا آنجا حضور دارند که من هم موفق شدم در این رویداد مهم به عنوان اولین بانوی وزنه‌بردار ایران نخستین مدال آسیایی این بخش را به دست بیاورم و انگیزه زیادی نیز داشتم. 

دارنده مدال طلای آسیا با اشاره به الگو قرار دادن شهدا در بالا بردن پرچم اینگونه توضیح داد: به دعوت وزارت ورزش و جوانان و برای تجدید میثاق با شهدا بر سر مزار گمنام دو شهید دفن شده در وزارت ورزش حاضر شدم. همیشه بر این باورم که شهدا برای بالا بردن پرچم کشور عزیزمان از جانشان گذاشتند، بنابراین همواره من هم در تلاشم با الگو قرار دادن شهدا در جهت بالا بردن پرچم کشورمان از هیچ تلاشی کوتاهی نکنم.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع