شهید رئیسی تکیه‌گاه مقاومت و شهید امیرعبداللهیان سفیر اسلام بود

وی در پایان خاطرنشان کرد: از خداوند متعال مسألت داریم که ما را در مسیر پاینده و اثربخش آنها قرار دهد؛ مسیری که اندیشه انقلابی را در قلوب آزادگان جهان برمی‌انگیزد.

انتهای پیام/منبع

بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رییسی خادم‌الرضا (ع)، هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه‌سی»، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد و به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری برنا، «شیخ اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش نجباء عراق، امروز (چهارشنبه) در مصاحبه با پایگاه دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه فقید جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.

دبیرکل جنبش نجبا در عراق تأکید کرد: آیت‌الله رئیسی به‌طور مستقیم اوضاع مربوط به مقاومت را در جهان و فلسطین دنبال می‌کرد و مواضع درخشان وی در حمایت از مقاومت، در سطح دنیا عیان است.

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در حاشیه حضور خود در مراسم ترحیم شهدای خدمت که به میزبانی رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد، شهادت آیت‌الله رئیسی، امیرعبداللهیان و همراهانشان را به امام زمان (عج)، امت اسلامی و امام خامنه‌ای (مدظله) تسلیت گفت.

الکعبی افزود: شهید رئیسی پشتیبان و تکیه‌گاه حقیقی گروه‌های مقاومت در تمام جهان به ویژه عراق بود. شهید امیرعبداللهیان نیز نه تنها سفیر جمهوری اسلامی بلکه سفیر اسلام بود.

الکعبی همچنین گفت: این شخصیت دانشمند و جلیل‌القدر، انسانی نمونه و مایه افتخار جمهوری اسلامی و ملت‌های اسلامی است.

بخوانید:  برگزاری جلسه هیات مدیره پرسپولیس با تصمیمات مهم