شهید رییسی یک شخصیت فسادستیز بود

بهرامی ولایتمداری را یکی از ویژگی‌های رئیس جمهور دانست و ادامه داد: تقوا، پرهیزگاری، روحیه کار جهادی، سوابق درخشان مدیریتی، سعه صدر، اخلاق‌مداری و روحیه امیدواری و ما می‌توانیم از مشخصه‌های شهید رئیسی بود.

حجت الاسلام بهرامی افزود: آیت‌الله آل یاسین در زمان حضور در عقیدتی و سیاسی ارتش نقش پدرانه داشت و با انتخاب به عنوان امام جمعه، جایگاه نماز جمعه را ارتقا داده و برای مردم آذربایجان نیز مانند پدر بود همچنین وزیر امور خارجه شهید نیز شخصی بصیر و مقاوم در برابر مشکلات بود.

آیت الله رئیسی افتخار جبهه مقاومت است

وی آیت‌الله رئیسی را از پشتیبانان جبهه مقاومت دانست و گفت: اگرچه این خسارت سنگینی برای ما بود و در طول انقلاب نیز شهیدان بسیاری مانند رجایی و باهنر را از دست دادیم اما کشور با نور معنوی آنها اداره می‌شود.

حجت الاسلام بهرامی گفت: آیت‌الله رئیسی در شرایطی ریاست جمهوری خود را آغاز کرد که کشور دارای بدهی‌های فراوانی بود و خزانه نیز خالی بود اما رئیس جمهور توانست مشکلات را برطرف کند.

وی گفت: ظرفیت‌های اقتصادی زیادی برای صادرات در کشورهای آمریکای جنوبی وجود دارد که قابلیت بهره گیری دارد و در این دولت به آنها توجه شد در صورتیکه در گذشته به این ظرفیت توجه نشده بود.

وی با اشاره به تحول ایجاد شده در روابط خارجی کشور در دوران دولت سیزدهم، اظهار کرد: بسیاری به وی تهمت ندانستن زبان دنیا می‌زدند اما با گشایش‌هایی که در دولت خارجی در ارتباط با کشورهای دیگر رخ داد، برای همه آشکار شد که چه کسی زبان دنیا را بلد است.

بخوانید:  سیستم گرماتاب چیست و چه کاربردی دارد

به گزارش برنا از مرکزی ، حجت‌الاسلام محمدکاظم بهرامی در آئین بزرگداشت رئیس جمهور شهید در شهر محلات با اشاره به در دست گرفتن قرآن و تصویر سردار سلیمانی توسط مقام آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل، اظهار کرد: سخنرانی‌های آیت‌الله رئیسی در سازمان ملل، ما را به یاد سخنرانی‌های رهبری در دوران ریاست جمهوری می‌انداخت و باید اذعان داشت وی در مجامع بین‌المللی یک سر و گردن از دیگران بالاتر بود.

ولایتمداری از جمله ویژگی‌های آیت الله رئیسی بود

وی با اشاره به سوابق مبارزه شهید رئیسی با فساد، افزود: برخی منتظر بودند تا فساد اتفاق افتاده و با آن مبارزه کنند اما شهید رئیسی در دوران ریاست بر قوه قضائیه روحیه فسادستیزی داشت و در دوران ریاست جمهوری تلاش خود را برای جلوگیری از فساد انجام می‌داد.منبع

وی آیت‌الله رئیسی را افتخار جبهه مقاومت دانست و تصریح کرد: باید با انتخاب درست، کسی را به عنوان رئیس جمهور برگزینیم که مانند شهید رئیسی باشد.