شهید مالک رحمتی بر عهد خود صادق بود

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، «احمد وحیدی» روز جمعه در آیین تشییع پیکر مطهر شهید رحمتی در زادگاهش مراغه، افزود: شهید بزرگ ما این مسیر را در دستان پرمهر مردم تبریز و آذربایجان، در قم و بر دستان مردم مجاهد قم و در کنار مرقد شریف فاطمه معصومه (س) و در مسجد جمکران، در تهران و نمازی که رهبر انقلاب و نایب امام زمان(عج) بر پیکر ایشان و سایر شهدا خوانند، طی کرد.

وزیر کشور اضافه کرد: شهدا رفتند و می‌روند تا این انقلاب بماند، شهدا می‌روند تا اسلام عزیز بماند، تا ارزش‌ها باقی بماند و ایمان‌های برافراشته بر سراسر گیتی ندای الله اکبر و ندای توحید سر دهد؛ شهدا می‌روند تا وحدت و یکپارچگی ایجاد شود.

انتهای پیام
 منبع

وی ادامه داد: شهید «رحمتی»  در خراسان و بر دستان مردم پاک و مجاهد آن دیار طی کرد و  در مشهد مقدس بر دستان مردم خداپرست و در کنار وجود مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) پشت سر گذاشت و امروز به مراغه عزیز و شهری با بیش از هزار و ۴۰۰ شهید آمده است تا در وطن خود بعد از سال‌ها دوری، بیارمرد و بر دستان ملائکه و برای رسیدن به اوج سعادت بشری طی کند.

وی همچنین گفت: شهدا هرگز در برابر غیر خدا سر تسلیم فرود نیاورده است و به راه خود ایمان دارند  می داند این شهدا هم پیشقر ولان این راه بزرگند و این آن چیزی است که ملت ما با همه وچود در این روزها نشان داد.

وی گفت: مردم هم الحق خدمتگزاران خود را می شناسند همین شهید مالک رحمتی کمتر از چهار ماه در این استان بود هر کسی به من مراجعه کرد از محبت او گفت و از اینکه این شهید متناسب با اسمش رحمت چقدر مهربان بوده و چقدر ارتباط خوب برقرار می کرد.

بخوانید:  بخش خصوصی در 11 ماه سال گذشته ۴۳ همت مالیات پرداخت کردند

وی افزود: رئیس جمهور شهید و استاندار شهید و امام جمعه محبوب و وزیر خارجه پرتوان و مجاهد ما افتخار می کرد که خدمتگزار این مردم باشند.

وحیدی تاکید کرد: این سفرهای سالکان الی‌الله بر دستان مردم پاک، مومن و انقلابی حکایت از آن دارد که شهید ما، شهید بزرگ این دیار، شهید «رحمتی» عزیز همه مراحل را برای قابل شدن و طی طریق پشت سر گذاشته است و امروز در اینجا پیکر این شهید را به ملائکه تقدیم می‌کنیم.

وی ادامه داد: این افتخار بس بزرگی است که هر کدام ذره ای از این ملت باشیم این است که همه افتخار می کنند.