شوراها بایستی به نهادی معتمد برای خدمت رسانی به مردم تبدیل شوند

اعلایی گفت: موضوع سلامت در فرآیند تصمیم گیری های استان اهمیت زیادی دارد و مجموعه مدیریتی استان به دنبال سلامت، شفافیت و تقابل با آلودگی هستند و در انتصابات و رفتارها این موضوع رعایت می شود.


|

اعلایی: شوراها بایستی به نهادی معتمد برای خدمت رسانی به مردم تبدیل شوند

استاندار قزوین اضافه کرد: حسن برگزاری انتخابات از سیاست های اصلی مجموعه مدیریتی استان است و تلاش می کنیم این موضوع به بهترین شکل ممکن در استان اجرایی شود.

 

وی گفت: در مسیر خدمت به مردم اختلاف نظر هیچ ایرادی ندارد ولی اگر امور با لجاجت دنبال شود نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت و نباید با میدان دادن به سوء جریانات موضوعات را پیش برد، چرا که در استان در این زمینه بسیار دقیق و جدی هستیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین روز یکشنبه در همایش استانی گرامیداشت روز شورا اظهار داشت: همه کسانی که در فضای کنونی جامعه فرصت تصمیم گیری و تصمیم سازی دارند، این فرصت را از ملت گرفته اند تا در پیشبرد اهداف کشور، حل مسائل مردم و تعالی جامعه حرکت کنند و اگر اقدامی خلاف این عمل انجام شود، نقض غرض کرده اند.

استاندار قزوین با اشاره به اینکه بخشی از رسالت مجموعه مدیریتی استان نظارت بر عملکرد شوراهاست یادآورشد: سنجش سلامت در حوزه‌های مأموریتی و وفاداری به تقید به سلامت از موضوعات مهم در نظارت بر عملکرد شوراهاست و مجموعه مدیریتی استان در این زمینه از تمامی ظرفیت‌ها از جمله ظرفیت‌ قانونی هیئت حل اختلاف نیز استفاده خواهد کرد.

بخوانید:  خودروهای برقی اپل شاید وقتی دیگر 

منبع

استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان به دنبال سلامت، شفافیت و مقابله با فساد است و شوراها باید به نهادی معتمد برای خدمت رسانی به مردم تبدیل شوند

photo_2023-04-30_17-37-23

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف