شورای مشورتی بانوان با هدف تبیین جایگاه خانواده در البرز برپا شد

وی با اشاره به اهمیت آذین بندی مساجد، محله هاف برپایی مسابقات کتابخوانی، تولید و اجرای آثار هنری همانند سرورد ، فیلم نمایش، ادبی، تجسمی و … با موضوع امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) نسبت به هم اندیشی و هم افزایی مدیر کانون مسجد و امام مسجد برای بهتر برپا شدن برنامه ها تأکید کرد.

وی با بیان اهمیت برنامه ریزی هدفمند و منسجم برای تعالی نقش خانواده بیان کرد: برنامه های فرهنگی با رویکرد هم اندیشی و هم افزایی ویژه دهه کرامت از جمله اقداماتی است که در قالب های مختلف ویژه بچه های مسجد اجرا می شود.

انتهای پیام /منبع

حجت الاسلام شکری رویداد معنوی دهه کرامت را یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی نام برد و توضیح داد: اجتماع بزرگ امام رضایی ها با هدف تجلی بخشی به ولایت مداری و ولایت محوری از جمله برنامه های پیش رو در این ایام است که در روز جمعه 28 اردیبهشت در باغستان ورزشگاه انقلاب برپا می گردد.

ثبت برنامه ها و اخبار در سامانه بچه های مسجد از جمله برنامه های محوری است که مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به آن اشاره کرد و افزود: طرح تقدیر از کانون های برتر که در کانون رواق برنامه های خود را ثبت کنند، همچنین ارزیابی کانون در پنجمین رویداد فهما انجام می شود.

به گفته وی، ویژه برنامه های دهه کرامت به مناسبت گرامیداشت ایام میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و حضرت معصومه سلام الله علیها با هدف تقویت جایگاه خانواده و نقش خواهر و برادری برنامه ریزی شده است که بیشترین رویکرد آن بسط و گسترش معرفتی دینی است.

بخوانید:  آزادی ۱۸ زندانی جرائم غیر عمد به همت بسیج حقوقدانان اصفهان

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خاطرنشان کرد: هر کدام از ایام دهه کرامت به نام خاصی نام گذاری شده است که روز یکشنبه شهر مقدس قم، حرم اهل بیت(ع) خاستگاه انقلاب اسلامی است؛ انتظار می رود متناسب با هر روز پربرکت از این ایام ویژه برنامه محوری با هدف تبیین فرهنگ کرامت برپا شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری طی نشست شورای مشورتی بانوان که دوشنبه ۲۴اردیبهشت در ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برپا شد گفت: دهه کرامت یکی از بهترین ایام به منظور تبیین جایگاه خانواده و تلاش برای تعالی آن است. 
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: بانوان در جبهه های مختلف فرهنگی، معرفتی به ویژه در عرصه خانواده نقش ممتازی دارند؛ توجه به تعالی آنان رشد و بقای خانواده را به همراه دارد.