شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی مردم را به انتخابات دعوت کرد

عمل به تکلیف الهی و ایمان به حقیقت وجودی ملت ایران و اعتقاد به جوهره عزم و ایمان این مردم، دو رکن اساسی پایه‌های اصلی و بنیادین قیام امام خمینی (ره) علیه رژیم طاغوت و ترسیم خطوط کلی حرکت کشور با ابتناء بر همین دو اصل منبعث از مبانی دینی و معرفتی اسلام در طول حیات انقلاب بوده است.

پشتیبانی و حمایت مداوم مردم نشان می‌دهد که حفظ و بازتولید ارزش‌های انقلاب اسلامی اولویت اول مردم و رأی ملت میزان حکمرانی مردم‌پایه و تصمیم‌گیری‌های کلان ملی و رمز و راز دوام انقلاب اسلامی است. بر این سیاق، بی‌مهری به صندوق‌، مخاطرات جدی در روند توسعه سیاسی کشور و سپهر مناسبات بین‌الملل خواهد داشت.

به گزارش برنا از مرکزی ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی باصدور بیانیه‌ای از مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفندماه امسال دعوت کرد.

سیاست ناامیدسازی و القای بی‌تفاوتی و تردید افکنی و کوبیدن بر طبل عدم مشارکت همواره راهبرد اصلی جبهه استکبار جهانی در مواجهه با نظام قدرت ملی ایرانیان بوده از این رو همواره با کمک لشکر رسانه‌ای سعی در انحراف مطالبات واقعی مردم و بی‌اعتبار سازی سازوکار انتخابات در کشور را داشته و با نظرسازی‌های مجعول و هجمه به دستگاه‌های مجری انتخابات سعی در کاهش مشارکت مردم دارند.

هرگونه فرار از مسؤولیت اجتماعی و عدم همراهی با این ملت بزرگ که در هر عرصه‌ای از انقلاب بی چشمداشت با درک عمیق، بی نظیر و بی مثال خود به میدان آمدند و با برداشتن موانع بزرگ، راه انقلاب را هموار و مسیر رشد و بالندگی ایران بزرگ را شتاب بخشیدند به عنوان یک جاماندگی سیاسی تلقی خواهد شد و قطعاً ملت ایران در این پیمایش نیز جهان را متحیر و در این صحنه نیز همانند دیگر صحنه‌های انقلاب اسلامی خوش خواهند درخشید.

بخوانید:  تولیدجداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی

جمهوریت شجره طیبه انقلاب اسلامی و انتخابات مرکز ثقل آن و به تعبیر رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) «شاخص و عَلَم جمهوری اسلامی» و تحقق‌بخش مردم سالاری دینی است.

در متن این بیانیه آمده است:

انتخابات، محل عرضه نگاه‌های نقادانه با ابتناء بر دانش نظری و ترسیم آینده‌ای روشن با تکیه بر آینده نگری و ریل گذاری برای رسیدن به قله‌های افتخار برای این ملت است و داشتن دغدغه در عرصه‌های مختلف و ارائه نسخه‌های علمی و مجرب تکلیف اصلی فعالان سیاسی و اجتماعی و هدایت جامعه برای مشارکت و گام‌های اساسی برای تحول است.

مشارکت پی‌درپی، آگاهانه، هوشمندانه و مومنانه مردم در طی ۴۵ سال گذشته در رویدادهای ملی و عرصه‌های حیات اجتماعی، همواره تکانه بهمن ۵۷ و استمرار تفکر کارآمد و نگاه جامع و مترقی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس‌الله نفس‌الزکیه) در اعتماد به جمهور مردم و اسلام و عینت‌بخش تلفیق آرمان‌ها و نهادهای خداسالارانه و مردم‌سالارانه را به عنوان پدیده‌ای جدید به دنیا نشان داد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی از مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان دعوت می‌نماید با حضور پرشور و کنشگرانه در پای صندوق‌های رأی در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲، انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و با انتخاب نمایندگانی مهذب، شایسته و توانمند، مؤمن و متقی، انقلابی و جهادی و لبریز از امید و مسوولیت‌پذیر و تبدیل با واسطه مطالبات مدنی به سیاست‌های اجرایی زمینه‌ساز تحقق آرمان عدالت، حل مشکل معیشت، تضمین‌گر آرامش عمومی و ثبات رشک‌برانگیز ایران اسلامی و بسط مدنیت و ارزش‌های بنیادین و اصلاح راه باشند.

بخوانید:  قدرت وحشتناک گردباد در آمریکامنبع

مردم فهیم ایران اسلامی با حرکت انقلابی خود در بهمن ۱۳۵۷ با پشت پا زدن به‌نظام طاغوتی گذشته، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را در ایران عزیز نهادینه کرده‌اند و در یوم‌الله ۲۲ بهمن، مشروعیت و مقبولیت نظام را متبلور و با شرکت در انتخابات، جمهوریت و مظهر اراده ملی و مشروعیت‌بخشی قانونی در ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران را رقم زدند.