شکسته شدن رکورد چهار ساله آسفالت راههای روستایی آذربایجان غربی طی پنج ماهه سال جاری


شکسته شدن رکورد چهار ساله آسفالت راههای روستایی آذربایجان غربی طی پنج ماهه سال جاری

میرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از شکستن رکورد چهارساله آسفالت راه های روستایی آذربایجان غربی در سال جاری طی پنج ماهه و تلاش بی وقفه خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی ، میرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از شکستن رکورد چهارساله آسفالت راه های روستایی آذربایجان غربی در سال جاری طی پنج ماهه و تلاش بی وقفه خبر داد.

پیمان آرامون گفت: امسال بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از راههای روستایی آذربایجان غربی ساخته و آسفالت شده که در مقایسه با چهار سال گذشته رکورد بی سابق ه رکورد بی سابقه ای ثبت شده است در حالیکه این رقم در سال ۱۴۰۰ حدود ۱۳۰ کیلومتر سال ۱۳۹۹ حدود ۱۳۲ کیلومتر و سال ۱۳۹۸ فقط ۵۶ کیلومتر بود.

وی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به آحاد مردم جامعه بویژه در مناطق محروم از جمله روستاها اولویت است، ادامه داد: برای آسفالت بالغ بر ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی در سالجاری نزدیک به ۲۰۰میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

این مقام مسئول با اشاره به آغاز فصل جدیدی از خدمت در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با محوریت افزایش رضایت عم ایمنی سفرهای جاده ای اظهار کرد: مردم ۵۰ روستای استان امسال برخوردار از نعمت راه آسفالته شدند که این روند استمرار خواهد شد.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در برخورداری خانوار روستایی بالای ۲۰ خانوار از راه آسفالت در سالجاری به حدود ۹۰ درصد رسیده است که در تلاش برای ارتقا آن هستیم.

انتهای پیام

photo_2022-11-19_16-27-20


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 1 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع