صعود تیم ملی والیبال ایران باحضور والیبالیست گیلانی

به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال زنان و مردان بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی امروز (یکشنبه 23 مرداد) تیم ملی ب والیبال مردان ایران باحضور علی رمضانی از گیلان توانست جمهوری آذربایجان را سه بر صفر شکست دهد و به عنوان فینالیست نخست این بازی‌ها معرفی شد.

تیم ملی والیبال ایران با همراهی علی رمضانی از گیلان نیز در دیدار نیمه‌نهایی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی موفق به شکست جمهوری آذربایجان شد تا همانند تیم ملی زنان کشورمان به دیدار نهایی راه یابد.

انتهای پیام/

منبع

تیم ملی والیبال زنان ایران نیز امروز در دیدار نیمه‌نهایی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی موفق به شکست حریف شد تا طلسم 56 ساله این تیم برای کسب مدال مسابقات رسمی با صعود به دیدار نهایی این بازی‌ها شکسته شود.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان از جمله تماشاگران این مسابقه بود و در پایان در جمع ملی‌پوشان حاضر شد و صعود به دیدار نهایی تیم‌ تیم‌های ترکیه و کامرون در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال مردان به مصاف هم خواهند رفت تا برنده این مسابقه حریف تیم ملی والیبال ایران در دیدار نهایی شود.

صعود تیم ملی والیبال ایران باحضور والیبالیست گیلانی

شاگردان عظیم جزیده در این مسابقه با اقتدار و در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 20 و 25 بر 11 به پیروزی رسیدند تا راهی دیدار نهایی شوند.

بخوانید:  آب پاکی ستاره روی دست رئالی‌ها

 

دیدارهای رده‌بندی و نهایی مسابقات والیبال بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی فردا (دوشنبه 24 مرداد) با چهار دیدار در قونیه پیگیری خواهد شد.