صهیونیست‌ها استفاده نظامی از هوش مصنوعی را کلید زدند!

وی چت GPT (ترانسفورماتور مولد از پیش آماده‌شده) و AGI (هوش عمومی مصنوعی) را حوزه‌های یادگیری عمیق نامید که از سوی صنایع غیرنظامی مورد توجه قرار گرفته‌اند و در نهایت می‌توانند کاربردهای نظامی داشته باشند.

ارتش رژیم صهیونیستی اخیراً از برخی سامانه‌های هوشمند مورد استفاده خود رونمایی کرده است. این سازمان در سال ۲۰۲۱، اعلام کرد که از جیپ‌های نظارتی خودکار برای گشت زنی در مرز نوار غزه استفاده می‌کند.


منبع

انتهای پیام/

گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا؛ مقامات وزارت دفاع رژیم اشغالگر قدس اعلام کرده‌اند که قصد دارند تا خود را بدل به یکی از ابر قدرت‌های حوزۀ نظامی فناوری هوش مصنوعی بدل کنند؛ چرا که فناوری مذکور در جنگ‌های هوشمند آینده و تسهیل‌گیری تصمیم‌های رزمی بسیار مؤثر خواهد بود.

تشکیل یک ساختار سازمانی ویژه جهت توسعه فناوری‌های رباتیک و هوشمند نظامی همچنین تخصیص بودجۀ قابل قبول برای تحقیق و توسعۀ این بخش در سال جاری مورد توجه جدی مقامات رژیم موقت اسرائیل است، این سخنان توسط ایال ضمیر از فرماندهان بازنشسته ارتش اشغالگر قدس مطرح می‌شود.

مقامات صهیونیست طی روزهای گذشته ضمن اعلام عمومی برنامه‌های خود برای استفاده نظامی از هوش مصنوعی، مدعی شدند که پیشرفت‌های عملیاتی نیز در این حوزه داشته‌اند!