ضرورت ایجاد فضای گفتمان با دانش‌آموزان در مدارس

وی به اتفاقات اخیر اشاره کرد و با بیان اینکه نخستین بار است که فتنه‌ها و آشوب‌ها با بهانه فرهنگی و در بستر مجازی رخ داده است، افزود: این آشوب‌ها گروهی از دانش‌آموزان را درگیر کرد که ناشی از هیجانات این قشر بوده که بدون هیچ ایدیولوژی با جریانات اخیر همراه شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با تاکید بر اینکه معلمان علاوه‌بر آموزش با ایجاد فضایی امن و صمیمانه باید با دانش‌‌آموزان گفت‌وگو کنند، گفت: تربیت نیروی انسانی هنرمند در تراز انقلاب اسلامی سبب می‌شود هنرمندان به موضوعاتی ورود کنند که به آن اعتقاد قلبی دارند در نتیجه آثار فاخری تولید می‌شود که اثرگذار خواهد بود.


آیا این خبر مفید بود؟

وی با اشاره به نقش مهم معلمان در اثرگذاری بر دانش‌آموزان و هنرمندان، گفت: نوجوانان باید مسائل جامعه را بدانند و نسبت به آن آگاه باشند تا گول نخورند و ناخواسته درگیر جریانات انحرافی نشوند.


ضرورت ایجاد فضای گفتمان با دانش‌آموزان در مدارس

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محسن روحی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جمع معلمان هنرستان دخترانه هنرهای زیبای استان کرمان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی‌بر اهمیت نیروی انسانی، گفت: فعالیت‌های هنرستان‌های هنرهای زیبا به دلیل آموزش و تربیت نسل هنرمند تراز انقلاب اسلامی اهمیت دارد.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

انتهای پیام

روحی به نقش دانش‌آموزان و نوجوانان در دوران دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: جریانات اخیر نشان داد که نباید تنها به کمیت توجه داشته باشیم و تمام تمرکز خود را بر افزایش فضاهای آموزشی بگذاریم بلکه باید بر ایجاد فضایی برای گفت‌وگو با دانش‌آموزان در هنرستان‌ها و مدارس تمرکز کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با تاکید بر اینکه معلمان علاوه بر آموزش با ایجاد فضایی امن و صمیمانه باید با دانش‌‌آموزان گفت‌وگو کنند، گفت: باید بر ایجاد فضایی برای گفت‌وگو با دانش‌آموزان در هنرستان‌ها و مدارس تمرکز کنیم.