طراحی پایانه اتوبوسرانی معین در دستور کار شهرداری منطقه 11 تهران


طراحی پایانه اتوبوسرانی معین در دستور کار شهرداری منطقه 11 تهران

شهردار منطقه 11 تهران از طراحی و بازپیرایی پایانه اتوبوسرانی معین واقع در میدان راه آهن در این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ سید محمد موسوی شهردار منطقه 11تهران، مهدی گلشنی مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران  و هدایی معاون حمل و نقل و ترافیک از پایانه اتوبوسرانی معین واقع در منطقه 11 بازدید به عمل آوردند.

موسوی شهردار منطقه 11 در این بازدید اظهار کرد: ملک معارضی در این پایانه وجود دارد که اتوبوس ها را برای حرکت دچار مشکل می سازد. از طرف دیگر نیز وجود این ملک باعث شده تا دسترسی به پایانه معین از سمت خیابان شوش غربی به سختی برای اتوبوس ها مهیا شود.

شهردار منطقه 11 تهران ادامه داد: تملک و تخریب ملک مذکور در دستور کار قرار گرفته تا سهولت دسترسی برای اتوبوس ها فراهم شود. 

وی با اشاره به وسعت پایانه معین گفت:  با توجه به وسعت این پایانه و همچنین عدم وجود پایانه تاکسیرانی در سطح این منطقه و همچنین موقعیت محل و نزدیکی این پایانه به ایستگاه راه آهن تهران،  مطلوب است تغییراتی در طراحی این پایانه لحاظ شوند.

موسوی تصریح کرد: از این رو به جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان، استقرار خطوط تاکسیرانی و ساختمان های اداری در مجاورت پایانه اتوبوسرانی مذکور در طراحی این پایانه لحاظ خواهند شد.

شهردار منطقه 11 در پایان  با اشاره به طراحی و بازپیرایی پایانه اتوبوسرانی معین، گفت : باز طراحی این پایانه به جهت سهولت دسترسی شهروندان به وسائط حمل و نقل عمومی بوده تا شرایط خدمت رسانی بهتری برای آنان فراهم شود.

 انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع