طرح آبرسانی بین حوضه‌ای همدان منطبق با استانداردهای علمی، فنی و بهداشتی است

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با رد هرگونه ادعا در خصوص آلودگی آب طرح آبرسانی بین حوضه ای همدان، گفت: این پروژه ها به عنوان طرح های مهم و ملی وزارت نیرو منطبق با استانداردهای روز جهانی و براساس موازین دقیق بهداشتی، علمی اجرا می شود.

 وی با اشاره به برخی مطالب در خصوص آلوده بودن این آب به آرسنیک ، تاکید کرد: طرح این قبیل مطالب هیچگونه مبنای علمی و کارشناسی ندارد و تنها ایجاد نگرانی کاذب می کند چراکه مطالب در این حوزه های فنی و کارشناسی، باید متقن و مبتنی بر اصول علمی باشد.

به گزارش خبرنگار برنا از همدان، محمد ضروری با اعلام این خبر، افزود: پروژه‌های آبرسانی وزارت نیرو در سراسر کشور بر اساس مبانی دقیق کارشناسی و استانداردهای علمی و فنی اجرا می شوند و طرح آبرسانی بین حوضه ای همدان(انتقال آب) نیز برهمین اساس و با ن پژوهش‌های دقیق علمی و کارشناسی تصویب و مطابق استانداردهای جهانی در حال اجرا است.

منبع

ضروری افزود: شهروندان و مردم خوب همدان بدانند با تلاش شرکت آب منطقه‌ای استان، گواراترین و بهترین آب آشامیدنی تامین و در اختیار آن‌ها گذاشته می شود.

بخوانید:  تعویق زمان رونمایی از شیخ دیاباته با پیراهن پرسپولیس

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای استان همدان گفت: وزارت نیرو تصفیه خانه‌ها و آزمایشگاه مجهزی دارد که با استفاده از این ظرفیت ها، آب متناسب و کاملا بهداشتی را با استانداردهای موجود که بالاتر و سختگیرانه‌تر از استانداردهای اروپایی است، برای مصرف و شرب مردم تامین می کند.

ضروری تصریح کرد: جدای از این مباحث این پروژه دارای تصفیه خانه ای با استانداردهای دقیق مصرف در بخش های صنعت، کشاورزی و آشامیدنی است که آب شرب و مصرفی این پروژه پس از گذر از تصفیه خانه در اختیار شرکت آب و فاضلاب و مصرف کننده قرار داده می شود.

|

طرح آبرسانی بین حوضه‌ای همدان منطبق با استانداردهای علمی، فنی و بهداشتی است

انتهای پیام