طرح آیفون ۱۵ لو رفت+عکس

تغییرات گفته شده هم‌راستا با طراحی محصولات اخیر اپل مثل مک‌بوک پرو‌های ۱۴ و ۱۶ اینچی در کنار مک‌بوک ایر M۲ هستند و افزایش انحنا احتمالا شامل کل فریم دستگاه هم خواهد شد. طراحی جدید آیفون ۱۵ می‌تواند به قرارگیری راحت‌تر آن در دست کمک کند و احتمال لمس ناخواسته نمایشگر را هم کاهش دهد. برآمدگی دوربین نیز کمی بیشتر از قبل شده است که شاید حاکی از بکارگیری حسگر‌ها و لنز‌های جدید باشد. البته چینش کلی لنز‌ها و حسگر LiDAR مشابه با آیفون ۱۴ پرو باقی‌مانده است؛ ولی افزایش ضخامت لنز‌ها می‌تواند به دلیل استفاده از حسگر تصویر بزرگ‌تر باشد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع

طراحی جدید آیفون ۱۵ می‌تواند به قرارگیری راحت‌تر آن در دست کمک کند و احتمال لمس ناخواسته نمایشگر را هم کاهش دهد. برآمدگی دوربین نیز کمی بیشتر از قبل شده است که شاید حاکی از بکارگیری حسگر‌ها و لنز‌های جدید باشد.

بخوانید:  نقشه‌ راه همکاری ایران و روسیه امضا می‌شود

جزیره داینامیک از جمله مواردی است که بدون تغییر باقی‌مانده و محل و اندازه آن با نسل گذشته یکسان است. رندر‌های مذکور جزئیاتی پیرامون رزولوشن صفحه نمایش ارائه نکرده‌اند؛ ولی بعید است که اپل تغییری در این قسمت ایجاد کند. در آخر باید اشاره کرد که فایل‌های CAD نمی‌توانند نمایانگر طراحی نهایی آیفون ۱۵ باشند؛ اما تغییر درگاه شارژ، بهبود دوربین و بدنه ارگونومیک‌تر از جمله تغییرات محتمل تلقی می‌شوند.


آیا این خبر مفید بود؟