طرح ضربتی ساماندهی مشاغل و صنوف در منطقه 14

برزگر مرادی همچنین با اشاره به اهمیت  زیباسازی منظر شهری، از نظافت مستمر کیوسک های مطبوعاتی و یکپارچه سازی تبلیغات برای تمامی ۲۷ در سطح نواحی خبرداد.

  طرح جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بدون صاحب از دیگر فعالیت های حوزه شهری است که به درخواست شهروندان و به منظور تامین امنیت در رفت و آمد در نواحی  مورد نظر انجام گرفت. به همین منظور تیم های زنده گیری سگ در منطقه مستقر است تا  پس از زنده گیری آنها   به بیرون از بافت شهری و مراکز نگهداری این حیوانات انتقال داده شود.

وی افزود: برای این منظور نسبت به اخطار و بازدید اصناف دارای رائ کمسیون  بند۲۰ در سطح منطقه و شناسایی  ۷۹ مورد مشاغل  مزاحم  ورفع مشکلاتشان همچنین  بازدید از 81 کیوسک های مطبوعات  اقدام لازم صورت گرفت.

طرح ضربتی ساماندهی صنایع و مشاغل منطقه 14در کوتاه ترین بازه زمانی اجرا شد و بیش از600 مورد شامل اصناف مزاحم و ساختمان های خطر ساز و کیوسک های مطبوعاتی پایش و ساماندهی شد.

برزگر مرادی با بیان اینکه طعمه گذاری حیوانات موذی از دیگر برنامه های اداره ساماندهی شهرداری منطقه است، افزود:  با اجرای این طرح تاکنون   ۱۷۰   نقطه از ۲۱ محله منطقه مورد طعمه گذاری قرار گرفت ؛ همچنین ۱۵۰ عدد تله چسبی، فیزیکی حیوانات موذی نیز در اختیار شهروندان قرار گرفته است.  

 

طرح ضربتی ساماندهی مشاغل و صنوف در منطقه 14

انتهای پیام/

منبع

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علیرضا برزگر مرادی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه در این باره گفت: با توجه به این مهم که خسارات ناشی از انتشار آلاینده ها در تهدید سلامت و بهداشت انسانها از اهمیت زیادی برخوردار است و این  میان مشاغل آلاینده و مزاحم نیز علاوه بر آلودگی دیداری و شنیداری به مبلمان شهری آسیب می رساند، ساماندهی این مشاغل و صنوف همچنین ایمن سازی سازی سازی ساختمان ها در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به فعالیت های آموزشی برای کنترل جمعیت و شیوع بیماری این جانوران، گفت:  علاوه بر آموزش های چهره به چهره 150 مورد تله گذاری به همراه  ۲۸ مورد نصب بنر آموزشی  در محل ها در این راستا  انجام شده است.

|