طرح هسته‌های مسئله‌محور بنیاد ملی نخبگان چیست؟

در این طرح، استادان خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، هسته‌های نخبگانی مسئله‌محور را با مشارکت دانشجویان مستعد برگزیده تشکیل داده و به ‌صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی مشخص و در بازه زمانی معین به حل آنها می‌پردازند. طی برگزاری شش دوره از طرح مذکور، شبکه‌ای از مستعدان برتر با نظارت نخبگان شکل گرفته است که به خوبی توانسته نیازهای جامعه را شناسایی کرده و برای حل آن گام بردارد.

در طرح هسته‌های مسئله‌محور، استادان خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، هسته‌های نخبگانی مسئله‌محور را با مشارکت دانشجویان مستعد برگزیده تشکیل داده و به ‌صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی مشخص و در بازة زمانی معین به حل آنها می‌پردازند.

انتهای پیام/منبع

به گزارش خبرگزاری برنا، با هدف افزایش سطح کیفی رشته و تسهیل کسب تجربه در دنیای واقعی، بنیاد ملی نخبگان از سال 1396 تاکنون، اقدام به تشکیل هسته‌های نخبگانی در قالب «طرح هسته‌های مسئله‌محور» با استفاده از همکاری متقابل خبرگان علمی، شرکت‌های صنعتی و فعالیت مستعدان برتر کرده است.

بخوانید:  اظهارات علیرضابیگی کذب تشخیص داده شد و در دستگاه قضایی رسیدگی می‌شود/ علیرضابیگی اظهارات خود مبنی بر تحویل خودرو برای پس گرفتن امضا را تکذیب کرد