طوفان الاقصی موجودیت اسرائیل را به خاطر انداخته و آن را در دنیا بی آبرو کرده است

خطیب جمعه ضمن اشاره به حوادث غزه گفت: غزه میدان تقابل حق و باطل، ایمان و استکبار است و انشاالله اسرائیل توسط رزمندگان فلسطین و حماس از صفحه روزگار محو خواهند شد و جهانیان زندگی بدون اسرائیل را تجربه خواهند کرد و  همچنین طوفان الاقصی موجودیت اسرائیل را به خطر انداخته  و اسرائیل را در منطقه بی آبرو کرده است.

 

انتهای پیام/منبع

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛حجت الاسلام موسوی خطیب نماز جمعه شهر گلستان با اشاره به 14 آبان روز فرهنگ عمومی گفتند: یکی از مسائل مهم کشور مساله فرهنگ است و قوام یک کشور به فرهنگ آن است مساله ازدواج، افزایش جمعیت و فرزندآوری، مساله طلاق، مساله اشتغال، مساله اخلاق، مساله اقتصاد پاسخگویی مسئولان به مردم همه به فرهنگ مرتبط است.

در ادامه به شورای فرهنگ عمومی شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرکز گفتمان سازی در موضوعات فرهنگی است و باید زیر نظر شورای فرهنگ عمومی کمیته های تخصصی تشکیل شود و با کمک فکری نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی  مسائل  و موضوعات  احصا شود و راهکارها ارائه گردد و در قالب گفتمان واحد پیگیری شود که شهرستان بهارستان به خاطر بافت جمعیتی مذهبی و ولایی می تواند در بسیاری از موارد الگو باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی گلستان در پایان با اشاره به شعار مرگ بر آمریکا یادآور شد: شعار مرگ بر آمریکا برخاسته از اندیشه دینی و قرآنی، و یک تجربه تاریخی ملت ایران است که در طول 60 سال گذشته از کودتادی 28 مرداد تا امروز تداوم شعار مرگ بر  آمریکا به خاطر روح ظلم ستیزی ملت ایران و خوی استکباری، تجاوزگری و فرعونیت آمریکاست.

بخوانید:  راه اندازی استودیو خبر ورزش و جوانان تهران یک نگاه کارشناسی است/ پشنهاد هفته روابط عمومی به وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی