عبداله زاده رییس ستاد مردمی وحدت ملی ایران اسلامی شد

 امیدوارم با ایجاد فضای صمیمی در ستادهای استانی ستاد مردمی مذکور و نیز با به میدان آوردن تمامی ظرفیت ها در مسیر تعالی ، با انعقاد رویکردهای سیاسی ذیل ، نمونه ای از فعالیت های انتخاباتی علمی ، مردمی و سالم و سرآمد را برنامه ریزی و اجرا نمایید .

عبداله زاده رییس ستاد مردمی وحدت ملی ایران اسلامی شد

 شرکت در انتخابات به عنوان اعتماد به اصل نظام،‌ موضوع اصلی و مورد تاکید مفام معظم رهبری ( مدظله العالی) و مسوولان است. همچنین در این مراسم ، فاضل معظمی گودرزی ، طی حکمی از سوی هوشنگ عبداله زاده به عنوان مشاور عالی و معاونت اجرایی ستاد مردمی وحدت ملی ایران اسلامی منصوب گردید .

هوشنگ عبداله زاده در جمع کثیری از جوانان حاضر در ستاد مرکزی فوق اطهار داشت : هدف هر انتخابی رسیدن به مطلوبترین شرایط و رشد و توسعه جامعه است، از همین رو انتخاب رییس جمهور اصلح به عنوان بالاترین شخص اجرایی کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در این میان مشارکت مردم و حضور گسترده در این عرصه از اصلی‌ترین ابزار تحقق این مهم محسوب می شود.

 فاضل معظمی گودرزی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب نسبت به حضور حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات گفت : برگزاری انتخابات در کشور بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از افتخارات تاریخ نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود که به تعداد سالهای عمر این نظام یک انتخابات در کشور برگزار شده است که نشان می دهد مردمسالاری دینی و رای و نظر مردم در اداره کشور اهمیت دارد و این ویژگی، جمهوری اسلامی ایران را از دیگر نظام های سیاسی جهان متمایز کرده است.

بخوانید:  کشف یک خالکوبی‌ عجیب از زنان مصر باستان ! +تصاویر

به گزارش خبرگزاری برنا، در این حکم آمده است : با عنایت به دانش ، تجربات ارزنده ، دقت و تعامل خوب شما ، به موجب این حکم شما را به عنوان رییس ستاد مردمی وحدت ملی ایران اسلامی ، حامیان دکتر محمد باقر قالیباف منصوب می نمایم .

انتهای پیام/منبع