عذر خواهی می کنم / قول می دهم جبران کنیم

نکونام تصریج کرد: بعد از آخرین مسابقه، خجالت می‌کشیدم با مدیرعامل  باشگاه حرف بزنم‌. هیات مدیره باشگاه، شخص آقای گرشاسبی مدیرعامل باشگاه و مدیران محترم کارخانه فولاد خوزستان، هر حمایتی لازم بوده از ما انجام داده‌اند تا مردم خوزستان را خوشحال کنیم‌‌، اما قول می‌دهیم که به زودی همه این ناکامی ها را جبران کنیم.

نکونام در پایاناضافه کرد: مطمئنم این اتفاق می‌افتد چون طی سه سال گذشته هم، نیم فصل دوم، بهترین عملکرد را داشته‌ایم.

نکونام ادامه داد: در بعضی پست‌ها، با هماهنگی که با آقاى گرشاسبى انجام شده، بازیکن جدید اضافه خواهیم کرد. هر کارى لازم باشد می‌کنیم که از جایگاهی که امروز در جدول لیگ داریم، فاصله بگیریم.

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالفمنبع

او با اشاره به اینکه مطمین باشید، نیم فصل متفاوتی از فولاد خواهید دید، بیان کرد: مثل سال‌های گذشته، همزمان با لیگ، ما باید خودمان را برای رقابت در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنیم، پس لازم است کیفیت متفاوتی از خودمان نشان دهیم.

او گفت: نمی‌خواهم فولاد را با لیورپول و یوونتوس مقایسه کنیم اما، این واقعیت فوتبال است. بزرگترین تیم‌ها و موفق‌ترین مربی‌ها هم گاهی نتایج ناباورانه می‌گیرند. البته من همچنان مطمئنم که تیمم بر می‌گردد و امتیازهایی را که از دست داده جبران می‌کند. هواداران فولاد حتما یادشان هست که ما قبلا هم این کار را انجام داده‌ایم، پس امیدوارم حمایتشان را از ما دریغ نکنند.

 

او با بیان اینکه نتایجی که در چند مسابقه اخیر، به ویژه سه دیدار گذشته گرفتیم، روی بد فوتبال بود، گفت: در سه رقابت آخر، نتایجی که به دست آمد به هیچ وجه با عملکردمان مطابقت نمی کند.

بخوانید:  چهار تیم راه‌یافته به نیمه نهایی بسکتبال نوجوانان استان آذربایجان‌غربی مشخص شدند

سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: به خاطر این نتایج، حتما باید جریمه شویم. این را به خود بازیکنان تیم هم گفته‌ام. بعضی از بازیکنان تیم هم که مسوولیت‌پذیری کمی داشته‌اند، از ترکیب کنار خواهند رفت و نیم فصل از ما جدا خواهند شد. احساس می‌کنم بعضی از بازیکنان قدر فرصتی که فولاد در اختیارشان گذاشته را ندانستند. لازم باشد بازیکنان جوان و آینده‌دار لیگ را به تیم اضافه خواهم کرد. از همین حالا در حال مذاکره با بازیکنان مد نظرمان هستیم.


آیا این خبر مفید بود؟

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: در همه این رقابت ها، مالکیت با ما بود، فرصت هم ایجاد می‌کردیم اما، در نهایت حریف با اولین فرصتی که ایجاد می‌کرد، گل می‌زد. گل‌گهر که تمام تیم‌ها را تحت فشار می گذاشت، اسیر تیم ما بود. برای مساوی رقابت می‌کردند اما ناباورانه بردند و تا دو هفته بعد بازی خوشحالى می‌کردند. دو توپ روی دورازه ما آوردند و هر دو توپشان گل شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص دلایل نتایج بدی که گرفتند، تصریح کرد: یکی از دلایلش فوتبالی نیست، نمی‌توانم توضیحی بدهم. اما از نظر فنی ما تا قبل از پنجره قبلی فیفا، عالی نتیجه گرفته بودیم. وقفه‌ای که بین رقابت ها افتاد و همچنین حواشى که نمی توانم در مورد آن با صداقت صحبت کنم باعث شد، ریتم تیم ما به هم بخورد. حتماً بعد از این وقفه چند هفته‌ای جام ‌جهانی، دوباره به شرایط قبل برمی‌گردیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان ادامه داد: البته با وجود همه این حرف‌ها، ما نمی‌توانیم نتایج بدی که گرفته‌ایم را توجیه کنیم. این نتایج واقعا ناراحت کننده است.

بخوانید:  تمرین و ریکاوری سرخپوشان بعد از برد برابر آلومینیوم

نکونام بیان کرد: در دیدار بعد روی دو موقعیت سه گل خوردیم. گل سوم آن‌ها یکی از عجیب‌ترین گل‌هایی بود که تا حالا دیده‌ام. مهاجمشان پشت ۱۸ قدم ما پا به توپ بود، دو بازیکن ما کنارش بودند، یک دفعه مهدی شیری سر خورد و افتاد زمین، بعد هم توپ از روی پای سینا شاه‌عباسی پرید. روی گل دوم هم ببینید چه اتفاقى افتاد؟!!! یک توپ معمولی را به جای آنکه دفع کنیم جلوی پای مهاجم آن‌ها گذاشتیم

انتهای پیام/

او اضافه کرد: شاید خود تیم حریف هم باورشان نمی‌شد، به این راحتی به دروازه ما برسند و اینها اتفاق های خارج از فوتبال هست که فعلاً گریبان تیم ما را گرفته است.

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، جواد نکونام امروز شنبه 14 آبان ماه در خصوص برنامه‌هایش برای عبور از ناکامی های اخیر تیمش، اظهار کرد: قبل از هر صحبتی، باید از هواداران باشگاه فولاد عذرخواهی کنم. نتایجی که ما در چند هفته اخیر گرفتیم، با انتظاراتی که آن‌ها داشتند، همخوانی ندارد. می‌دانم آن‌ها بسیار ناراحتند. حق دارند از ما به خاطر نتایج هفته‌های اخیر انتقاد کنند، اما از آن‌ها می‌خواهم که مانند چند سال گذشته کنارمان باشند تا در آخر با هم با خوشحالى لیگ را به پایان برسانیم چون همانطور که قبلا هم نشان داده‌ایم، می‌توانیم دوباره در کنار هم کارهاى بزرگ انجام دهیم

لازم به ذکر است که تیم فولاد خوزستان در حال حاضر از 11 مسابقه دو برد، 6 تساوی و سه باخت کسب کرده و با 12 امتیاز موقتا در رده 11 جدول لیگ برتر بیست و دوم جای دارد.

بخوانید:  طرح اضطراری تامین آب شرب شهر شیروان در گذر از تابستان سال 1402 در حال اجراست