عزم جزم همگانی برای خلق یک حماسه

موضوعی که هواداران باید به آن توجه کنند پررنگ شدن نقش یار دوازدهم است. یاری که می‌تواند در کنار تدابیرِ تاکتیکی کادر فنی و تلاش بازیکنان، زمین مسابقه را تحت‌الشعاع قرار دهد و همه چیز را به نفع مس کرمان به پیش ببرد.

در واقع حماسه، همانی است که در روزهای پیش‌رو از سوی حامیان مس خلق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ مس کرمان هفته گذشته در شرایطی به مصاف نفت آبادان رفت که این تیم با اشتباهات داوری و سود بردن از گل نشدن توپ‌های مس کرمان، سه امتیاز بازی را در دقیقه ۹۲ کسب کرد.

هواداران مس کرمان پیش‌تر نشان داده‌اند که همیشه در بزنگاه‌ها، یار و یاور تیم‌شان بوده‌اند و حالا نیز محور اصلی اتحادی شده‌اند که برای کسب امتیاز از رقبا شکل گرفته است. البته در کنار هواداران، سایر ارکان نظیر مدیران رسانه، مسئولین، اهالی جامعه ورزش و … باید پای کار بیایند و در این اتحادِ مبارک سهیم شوند.

کم‌دقتی کوبل داوریِ بازی اجازه نداد تا باز هم مس کرمان امتیاز کسب کند اما همین موضوع سبب شد تا در کرمان یک اتحادِ مبارک برای پیروزی شکل بگیرد.

پس از شکست هفته گذشته سپاهان، امیدواری پرسپولیسی‌ها برای قهرمانی افزایش پیدا کرده و این تیم برای کسب سه امتیاز کامل به کرمان سفر می‌کند.

حماسه‌ای که می‌تواند موجب یک شادی همگانی شود و همه کسانی که دل در گِرو سربلندی نام کرمان دارند را خشنود و خرسند نماید‌.


آیا این خبر مفید بود؟

برداشتن گام اول می‌تواند زمینه‌سازِ اقدامات صحیح و اصولی بعدی شود تا نتیجه مورد نظر به دست آید.

بخوانید:  روزانه حدود۵۵ توقف در تونل‌های پایتخت داریم

این ۵ هفته پایانی برای تمامی تیم‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور حساس و دارای اهمیت است و قطعا تیمی موفق‌تر خواهد بود که از حمایت و پشتیبانی بیشتری برخوردار باشد. پس همه برای نام کرمان هم که شده از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب استان پهناور کرمان به پا خیزیم و تیمی را حمایت کنیم که مایه سرخوشی دسته‌جمعی کرمانی‌هاست.

حمایتی که به نتیجه حاصل نگاه نداشته باشد و عاشقانه و صادقانه برای رقص پرچم نارنجی در هوای آفتابی این روزهای کرمان تلاش و حمایت کند.

در گام اول همه دست‌اندرکاران از هوادار و رسانه گرفته تا مسئول و پیشکسوت ورزش، حمایت از مس کرمان برابر پرسپولیس است.

حالا این مسئله؛ همان اتحاد مبارکِ مذکور را ایجاد کرده تا تمام کرمان برای حمایت از تیم محبوب‌شان به پا خیزد.

انتهای پیام

مس کرمان جدا از رقابت با تیم حریف، ظاهرا باید داور مسابقه را هم در قامت یک رقیب ببیند چرا که بازی‌های پیشین به صراحت نشان داده کوبل داوری در بازی‌های نارنجی‌پوشان بنای رعایت عدالت را ندارد.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

هوداران مس کرمان با تدارک برنامه‌های ویژه برای رقابت با پرسپولیسی آماده می‌شوند که با تمام قوا برای کسب امتیاز به کرمان می‌آیند.