عضو کمیسیون امنیت ملی : ضرورت احیا اعتماد عمومی

حضرت‌پور همچنین با بیان اینکه خدمات رسانی به روستاها باید تقویت شود، گفت: نیاز است برای تسریع در ابن امور به تعداد بخشداری‌های شهرستان ارومیه افزوده شود.

وی با تاکید بر ضرورت توجه دولت به تامین کالاهای اساسی، اضافه کرد: ارائه هرگونه خدمات به مردم باید در شان نظام جمهوری اسلامی باشد.

حضرت پور با بیان اینکه این دو نهاد می‌توانند در شرایط و فضای تعاملی برای احقاق حق خود اقدام کنند، گفت: نباید برخوردهای این چنینی با قشر زحمت کش کشاورز که نقش بسزایی در تکمیل زنجیره غذایی برعهده دارند، صورت گیرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار افزایش ضریب حفاظتی زیرساخت‌های خدمات رسانی به ویژه مخابراتی در استان شد.

به گفته وی، به طور مثال برخی کشاورزان با وجود سابقه کشت ۵۰ ساله در اراضی از سوی سازمان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی نه تنها خلع ید شده و سندشان ابطال شده بلکه از طریق مراجع قضایی محکوم هم شده‌اند.

وی با بیان اینکه مدیران باید حساسیت کافی برای افزایش رضایتمندی را داشته باشند، افزود: برخوردهای غیر اصولی با دستفروشان در شرایط بحران اقتصادی می‌تواند آبی در آسیاب دشمنان شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی رفتارهای نامناسب جهادکشاورزی و منابع طبیعی استان با جامعه هدف خواستار اصلاح این رفتار بر مدار قانون و تکریم مردم شد.

وی اشاره‌ای نیز به دریافت عوارضی از پل میانگذر ارومیه کرد و یادآور شد: طبق اطلاعات به دست آمده این عوارضی ماهانه بیش از ۲۰ میلیارد تومان درآمد دارد ولی خدمات چندانی از محل دریافت عوارض ارائه نمی‌دهد.

بخوانید:  لزوم ساماندهی توزیع نان و غلات ویژه ایام محرم در کرجمنبع