عقب افتادگی‌های موجود با کمک دستگاه قضا و کار جهادی محقق می‌شود

وی بیان کرد: سال گذشته بودجه تخصیصی استان مرکزی سه‌هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بود درحالیکه در ۶ سال گذشته سه‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد.

مخلص الائمه افزود: ۸۰ هزار پروژه نیمه تمام در سطح کشور وجود دارد و دولت عزم جدی برای اتمام طرح‌های نیمه کاره دارد و افتتاح این طرح‌ها به اعتبار کلان نیاز دارند.

استاندار مرکزی گفت: عقب افتادگی که موجب ناترازی و مطالبه‌گری در بخش‌های مختلف شده با کمک دستگاه قضا و با کار جهادی و علمی قابل حل است.

به گزارش برنا از مرکزی ،فرزاد مخلص‌الائمه روز یکشنبه در همایش استانی بزرگداشت قوه قضاییه در اراک، افزود: فعالان این بخش باید با قاطعیت با فساد اداری برخورد کنند و مماشات هرگز قابل قبول نیست.

استاندار مرکزی افزود: ۷۶ طرح درمانی در این استان در حال ساخت است که برخی از آنها از زمانبندی تا یک سال جلوتر است و تعدادی از طرح‌ها به شکل شبانه روز در حال اجرا است.

وی اظهار کرد: در استان مرکزی نگاه مبتنی بر رویکرد کلان وجود دارد و در دستگاه قضایی هم این رویکرد مورد توجه است.

مخلص الائمه تصریح کرد: مدیران استانی سال گذشته در ۱۱ شهرستان ۷۷۰ سفر شهرستانی داشتند که رکوردی کم سابقه است و در سال جاری بیشتر از این تعداد سفر پیش‌بینی شده است


|

منبع
آیا این خبر مفید بود؟

استاندار مرکزی ادامه داد: اکنون جامعه بیش از هم افزایی به همدلی نیاز دارد، یعنی مشکل سایر دستگاه‌ها، مشکل دستگاه اجرایی دیگر است تا بتوان عقب افتادگی‌ها را جبران کرد.


استاندار مرکزی: عقب افتادگی‌های موجود با کمک دستگاه قضا و کار جهادی محقق می‌شود

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف