علی جوادی:نقش ورزشکاران و جوانان در شکل گیری حماسه تاریخی 9 دی 88 بی‌بدیل بوده است


علی جوادی:نقش ورزشکاران و جوانان در شکل گیری حماسه تاریخی 9 دی 88 بی‌بدیل بوده است

همایش بزرگ ورزشی “پهلوان جان فدا” به مناسبت یوم‌الله 9 دی و همچنین سومین سالگرد شهادت “سردار حاج قاسم سلیمانی” با حضور جامعه بزرگ ورزش و جوانان، روز جمعه9 دی ماه در مسیر میدان ولیعصر(عج) تا پارک لاله تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ جامعه ورزش و جوانان استان متشکل از مسئولان، ورزشکاران، قهرمانان و هیات‌های ورزشی با حضور در این تجمع بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و رهبری تجدید بیعت خواهند کرد.

این همایش با حضور دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار خواهد شد و جامعه ورزش و جوانان ساعت 8 صبح در میدان ولیعصر(عج) برای شرکت در این همایش باشکوه، حضور خواهند یافت.

بر اساس برنامه اعلام شده، شروع راه‌پیمایی ساعت 8 صبح از میدان ولیعصر(عج) به سمت پارک لاله خواهد بود و مراسم همایش با حضور میهمانان در پارک لاله برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این ارتباط گفت: نقش ورزشکاران و جوانان در شکل گیری حماسه تاریخی 9 دی 88 بی‌بدیل بوده است.

“علی جوادی” تاکید کرد: خانواده بزرگ ورزش کشور همواره همسو با سایر اقشار در صحنه های حساس حضور داشته و در حماسه تاریخی 9 دی این قشر احساس تکلیف کرد و با حضور به موقع در صحنه نقش مهمی در ایجاد این حماسه خلق کرد.

وی با بیان اینکه یوم‌الله 9دی، روزی ماندگار در صفحات زرین تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی است، ادامه داد: خلق حماسه عظیم 9 دی نشان دهنده روحیه ولایی و ولایت‌مداری ملت ایران است و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می رود.

جوادی افزود: امسال نیز جوانان و ورزشکاران استان تهران با حضور در مراسم گرامیداشت 9 دی همدوش با مردم فهیم، بصیر و ولایت ‌مدار پایتخت، وفاداری خود را بار دیگر به انقلاب اسلامی و پاسداشت افتخارات ملت ایران اعلام خواهند کرد.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع