علی غلام آزاد از زنجان نماینده ایران در مسابقات قرآن کویت


علی غلام آزاد از زنجان نماینده ایران در مسابقات قرآن کویت

علی غلام آزاد ضمن ارائه گزارشی از نحوه برگزاری مسابقات قرآن در کشور کویت که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران حضور داشت از مسئولین و متولیان فرهنگی کشور خواست نسبت به فعالیتهای قرآنی و فرهنگی اهتمام ویژه ای داشته باشند .

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان  با علی غلام آزاد حافظ بین المللی قرآن کریم برگزار شد.

در این دیدار که رحیمی مدیر کل امور سیاسی استانداری ، امیری مسئول بسیج ورزشکاران استان زنجان و  معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان حضور داشتند علی غلام آزاد ضمن ارائه گزارشی از نحوه برگزاری مسابقات قرآن در کشور کویت که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران حضور داشت از مسئولین و متولیان فرهنگی کشور خواست نسبت به فعالیتهای قرآنی و فرهنگی اهتمام ویژه ای داشته باشند .

30

همچنین در این دیدار جواد بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان ضمن تقدیر از حضور ارزشمند این حافظ قرآن وی و متسابقین قرآنی و ورزش  را در کشورهای مختلف به عنوان سفیر فرهنگی  جمهوری اسلامی ایران معرفی نموده و قدردان اهتمام جوانان برای اعتلای نام و فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی شد. 

 انتهای پیام

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع