عملیات اصلاح بلوار امام خمینی(ره) و ساخت کمربندی شمالی محمدیه آغاز شد 


به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ روز چهارشنبه با حضور مهدی رجحانی معاون عمرانی استانداری قزوین؛ محمد پیری شهردار محمدیه، محسن اسماعیلی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فتوحی فرماندار البرز، خمسه رئیس راه و شهرسازی البرز، اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و سایر مسئولان شهری عملیات احدالث کمربندی شمالی شهر محمدیه آغاز شد.

پروژه کمربندی شمالی به طول ۲/۵ کیلومتر برای ساماندهی ورودی و خروجی شهر محمدیه و تسهیل در رفت و آمد شهروندان و کاهش ترافیک با اعتبار اولیه ۳۶ میلیارد تومان احداث می شود.

همچنین طرح اصلاح تقاطع بلوار امام خمینی(ره) و جاده قدیم قزوین با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان آغاز شد.

عملیات اصلاح بلوار امام خمینی(ره) و ساخت کمربندی شمالی محمدیه آغاز شد 

محمد پیری در آیین کلنگ زنی اصلاح تقاطع بلوار امام خمینی (ره) و جاده قدیم قزوین اظهارداشت: با حمایت شورا و تلاش همکاران شهرداری دستاوردهای خوبی در فعالیت‌های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی، آموزشی، تفریحی، احداث پارک‌های محله‌ای، توسعه پارک‌ها و باز پیرایی و مرمت آنها صورت گرفته و رضایت شهروندان جلب شده است.

شهردار محمدیه افزود: اصلاح تقاطع بلوار امام خمینی (ره) و جاده قدیم قزوین با هدف تسریع در رفت آمد و دسترسی راحت و ایمن ساکنان منطقه چهار و پنج به مرکز شهر و جاده قدیم با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان و پروژه کمربندی شمالی به طول ۲/۵ کیلومتر برای ساماندهی ورودی و خروجی شهر محمدیه بویژه مناطق سه و شش با اعتبار اولیه ۳۶ میلیارد تومان اجرا شده است.

پیری گفت: به درخواست شهروندان به ویژه ساکنان مناطق ۴ و ۵ در سال های گذشته مبنی بر ایجاد زیرگذر و پیرو بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی با برنامه ریزی انجام شده این طرح عمران شهری اجرا شد.

بخوانید:  فاطمه معتمدآریا با باران کوثری عامه پسند می آیند

عملیات اصلاح بلوار امام خمینی(ره) و ساخت کمربندی شمالی محمدیه آغاز شد 

شهردار محمدیه یادآورشد: در برنامه بازدید مسئولان استان از پروژه ها تلاش می کنیم تا موانع توسعه و پیشرفت طرح ها و پروژه ها شناسایی شده و تصمیمات مقتضی اتخاذ شود.

 انتهای پیاممنبع