عوامل اجرایی انتخابات امانتدار رأی مردم باشند


 به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، فاضل کارخانه در جلسه توجیهی و آموزشی انتخابات در بین عوامل اجرایی انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری و رعایت اصل بیطرفی و صیانت از آرای مردم، از شاخصه های مهم برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری است.

وی افزود: نمایندگان فرماندار نباید جانبداری از کاندیداهای خاصی انجام دهند و اصل بی طرفی در انتخابات سر لوحه کار خود قرار دهند.

 رییس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان پاکدشت مدیریت شعبه اخذ رأی و اهتمام همه دست‌اندرکاران در اجرای دقیق قانون را از مهمترین وظیفه نمایندگان شعب برشمرد و افزود: تمام مجریان و عوامل انتخابات باید تعامل، هماهنگی و هم افزایی با عوامل هیات نظارت و بازرسی داشته باشند تا انتخابات بدون نقص برگزار شود.

 وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، افزود: شهید جمهور یک الگوی موفق در تراز انقلاب اسلامی برای نظام بود که رضایت خداوند و مردم را به همه چیز ترجیح می‌داد.

 کارخانه از استقرار تعداد ۱۷۰ شعبه اخذ رای در شهرستان پاکدشت خبر داد و گفت: دوهزار و ۵۰۰ نفر کار برگزاری انتخابات در این شهرستان را بر عهده دارند.

وی در ادامه بر پیگیری امورات انتخابات و مرتفع نمودن ابهامات و مشکلات شعب اخذ رأی تاکید و خاطرنشان کرد: همه امکانات و زیرساخت‌ها و تمهیدات لازم برای مکان استقرار شعب و برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان اندیشیده شده است.

 جلسه آموزشی و توجیهی اعضای شعب چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار و معاونین، رؤسای کمیته‌های آموزش و کمیته اطلاع رسانی، کارشناس انتخابات و اعضای شعب با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی مجریان انتخابات و آشنا کردن اعضا با وظایف قانونی خود در مصلی امام خمینی ره این شهرستان برگزار شد.

بخوانید:  شرایط فاجعه بار غزه رو به وخامت است

انتهای پیام/منبع