عیسی نشان دارد یک دربی باز قهار است/ این پرسپولیس هفته آخر قهرمان می شود

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شانس قهرمانی تیم گل محمدی خاطرنشان کرد: من اوایل فصل زیاد به موفقیت این تیم خوشبین نبودم اما این تیم با وجود مشکلات زیاد رفته رفته سر و شکل خوبی را به خود گرفت و ادامه این روند می تواند این تیم را دوباره به جام برساند. من اطمینان دارم پرسپولیس در هفته آخر با اختلاف یکی دو امتیاز می تواند نام خود را به عنوان قهرمان لیگ بیست و دوم در تاریخ این فصل از لیگ برتر به ثبت برساند.

کوروش برمک در گفت و گو با خبرگزاری برنا با اشاره به عملکرد پرسپولیس در دربی تاکیدکرد: پرسپولیس مزد بازی برتر و هوشمندی و تدابیر یحیی گل محمدی را با پیروزی در دربی صدم گرفت و سه امتیاز مهم و حساسی را به دست آورد.

مهاجم سال های دور پرسپولیس در مورد گلزنی عیسی آل کثیر تصریح کرد: عیسی واقعا مهاجم باهوشی است و توانست یکی از مهمترین گل های خود در این فصل را به ثمر برساند. او نشان داد بازیکن دربی بازی است و همیشه در این دیدار نمایش های خوبی را از او شاهد هستیم.

این پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: در ادامه خروج بازیکنی مانند کوین یامگا از یک سو و بازی‌خوانی فوق العاده یحیی گل محمدی و تعویض های خوب و به موقع او از سوی دیگر دست به دست هم داد تا کادرفنی پرسپولیس با شناسایی پاشنه آشیل استقلال ضربه لازم را به حریفش زده و از فضای ایجاد شده بین مدافعان استقلال با حضور مهاجم تند و تیزی مانند عیسی آل کثیر به بهترین نحو ممکن بهره برده و پیروزی شیرینی را به دست آورد.

بخوانید:  «المپیک فناوری» در پنج حوزه فناوری‌های نوظهور از سال آینده برگزار می‌شود


|

کوروش برمک: عیسی نشان دارد یک دربی باز قهار است/ این پرسپولیس هفته آخر قهرمان می شود

منبع