غرش دانش‌آموزان دختر کرمانی با گردهمایی بیش از ۵ هزار دانش‌آموز

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در روز چهارشنبه ۱۱ آبان گردهمایی بیش از ۵ هزار دانش آموز دختر کرمانی را در سالن تلاش برگزار می‌کنیم که این مراسم با عنوان غرش دانش‌آموزان دختر کرمانی با یک سخنران کشوری و برنامه‌های متنوع برگزار و زنگ استکبارستیزی هم نواخته می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان نماد مبارزه با استکبار جهانی و نشان دهنده وحدت و اتحاد ملی است که با توجه با ناآرامی‌های اخیر امسال از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است.


آیا این خبر مفید بود؟

انتهای پیام

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان عنوان کرد: غرش دانش‌آموزان دختر کرمانی با گردهمایی بیش از ۵ هزار دانش‌آموز

وی افزود: قبل از راهپیمایی ۱۳ آبان درصدد هستیم در روز چهارشنبه ۱۱ آبان گردهمایی بیش از ۵ هزار دانش آموز دختر کرمانی را در سالن تلاش برگزار کنیم، این مراسم با عنوان غرش دانش آموزان دختر کرمانی با حضور سخنران کشوری و برنامه های متنوع برگزار و زنگ استکبارستیزی هم نواخته می‌شود.

بر پایه این گزارش، جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور مدیرکل، مشاور اجرایی، معاون پرورشی و فرهنگی و روسای ادارات فرهنگی-هنری و اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، روسای سازمان‌های بسیج فرهنگیان و دانش‌آموزی استان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی و… در سالن کنفرانس شهید جعفری اداره کل برگزار شد.

بخوانید:  ستاد دائمی پنجاه ‌بدر در قزوین تشکیل می شود

به گزارش خبرگزاری برنا؛ رضا رضایی در جلسه برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم ۱۳ آبان ۱۴۰۱با اشاره به تشییع پیکر دانش آموز شهید علی اصغر لری‌گویینی که در حادثه تروریستی شیراز به شهادت رسید، گفت: برگزاری باشکوه این مراسم در آستانه روز دانش آموز ضرورت دارد.