فاز 2 پروژه یاور شهر 9 اواسط آذرماه به بهره برداری می‌رسد

وی با بیان اینکه ضرورت کنترل آسیب‌های اجتماعی و لزوم برخورداری از زیرساخت‌های مناسب در این زمینه همواره مورد تاکید شهردار تهران بوده است، خاطرنشان کرد: مجموعه‌هایی همچون یاورشهرها کمک خواهد کرد تا مدیریت شهری در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی شرایط مناسب را فراهم و اقدامات متناظر را در کنترل آنها به عمل آورد.

  به گزارش خبرگزاری برنا، هادی حق‌بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران  از روند عملیات اجرایی فاز دوم پروژه احداث مرکز اقامتی- درمانی یاورشهر 9 بازدید کرد.

 انتهای پیام/منبع

در این بازدید که مسعود حق‌لطفی سرپرست سازمان عمرانی مناطق، مجید امانی سرپرست اداره کل هماهنگی سازمان‌ها و مناطق معاونت فنی و عمرانی، مهدی چمی مشاور و سرپرست حوزه معاونت حضور داشتند در خصوص آخرین وضعیت و روند پیشرفت این پروژه بحث و تبادل نظر شد و معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز توصیه‌های لازم را درباره تسریع در روند تکمیل پروژه و توجه به کیفیت کارهای اجرایی ارائه کرد.

حق بین در تشریح اقدامات انجام گرفته با اعلام پیشرفت 82 درصدی این پروژه، از زمان بهره برداری آن خبر داد و گفت: با توجه هماهنگی‌های صورت گرفته در جلسه امروز امیدواریم این پروژه تا اواسط آذرماه تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پایان ضمن بیان لزوم برنامه ریزی کارهای تکمیلی از طریق سازمان‌های زیباسازی، سازمان پارکها و بوستانها و منطقه 4 طی هفته‌های آتی، از اقدامات شبانه‌روزی تیم پروژه قدردانی کرد.

بخوانید:  مسی بعد از بازی به آغوش مادرش رفت