فتح‌الله‌زاده امتحان‌ خود را پس‌ داده است/ به قهرمانی دوباره استقلال امید دارم

وی درباره احتمال بروز اختلاف بین مدیرعامل و ساپینتو که یکی از دل‌نگرانی‌های هواداران است، عنوان کرد: او آمده تا از مربی حمایت کند و در جلسه با ساپینتو به این موضوع هم اشاره کرد. اگر اوضاع به همین روال پیش برود و از سرمربی تیم حمایت شود قطعا اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود.

مهاجم اسبق آبی‌پوشان در دهه 70 درباره بازی استقلال مقابل آلومینیوم عنوان کرد: بازی راحتی در لیگ وجود ندارد. همه تیم‌ها در لیگ برای درخشش و موفقیت ظاهر می‌شوند. ممکن است خیلی از تیم‌ها برای تک امتیاز مقابل استقلال یا بزرگان قرار بگیرند اما فکر می‌کنم استقلال اجازه چنین کاری را به رقبا نمی‌دهد. استقلال در فاز حمله بسیار خوب کار می‌کند و به نظرم با پشت سر گذاشتن آلومینیوم همچنان به عنوان یک مدعی قدرتمند با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت. آلومینیوم با مهدی رحمتی به دنبال این است تا در دیدار با استقلال بهترین نمایش را به اجرا بگذارد و امیدوارم مسابقه جذابی شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره شرایط آبی‌پوشان صحبت کرد.

پیشکسوت آبی‌پوشان در مورد عملکرد استقلال در بازی مقابل تیم ذوب‌آهن افزود: بازی برابر ذوب‌آهن را ندیدم اما تحلیل‌هایی که خواندم مبتنی بر عدم کیفیت بازی بود. به نظر می‌رسد بازی دلچسبی انجام نشده که کارشناسان راضی نبوده‌اند. استقلال حملات زیادی داشت که با توجه به عقب‌نشینی ذوب‌آهن نتوانست از آن‌ها استفاده کند. خدا را شکر سه امتیاز کسب شد که این یک نقطه مثبت است.


فتح‌الله‌زاده امتحان‌ خود را پس‌ داده است/ به قهرمانی دوباره استقلال امید دارم

خبرنگار: علی رضایی

بخوانید:  جاهای دیدنی دره شهر در استان ایلام

منبع

محسن گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درباره تغییرات ایجاد شده در باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: به هر حال علی فتح‌الله‌زاده امتحان خود را پس داده است و اگر او مثل سابق فعالیت کند مثمرثمر خواهد بود و در غیر این صورت باشگاه دچار چالش می‌شود.


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف