فرآیند انتخابات ریاست جمهوری را در روزهای آینده در استان قزوین آغاز می کنیم

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت رئیس‌جمهور شهید با حضور حسین براتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، میرزاپور معاون فرهنگی و رسانه ای ارشاد، ملاحسنی مدیر روابط عمومی استانداری و جمعی از خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها و روابط عمومی‌های استان عصر دوشنبه در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با اشاره به ویژگی‌های رئیس دولت سیزدهم بیان کرد: رئیس جمهور توانست الگو و مدلی موفق و کارآمد را در برابر تمام آزادگان عالم ترسیم کند و آنچه در سه سال گذشته در جایگاه ریاست جمهوری از ایشان دیدیم 
در تاریخ ماندگار و ابدی خواهد شد.  

فرآیند انتخابات ریاست جمهوری را در روزهای آینده در استان قزوین آغاز می کنیم

فرآیند انتخابات ریاست جمهوری را در روزهای آینده در استان قزوین آغاز می کنیم

کاظمی یادآورشد: ظرفیت های قانونی کشور خیلی بالاست و ما رحلت امام و وقایع ناگوار و شهادت خیلی از بزرگان را تجربه کرده ایم و این ظرفیت و قابلیت در قانون اساسی وجود دارد که کشور در حوادث دچار چالش نشود و با اطمینانی که رهبر انقلاب تاکید کردند با شهادت رئیس جمهور هیچ اختلالی در مدیریت کشور ایجاد نخواهد شد زیرا هم مدیران پاکباخته داریم و هم ظرفیت قانونی بالاست و هم رهرو و سرباز واقعی زیادی برای خدمت وجود دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین تصریح کرد: در این شرایط مدیریت افکار عمومی و رسانه یکی از الزامات است و بایستی با تبیین درست رویدادها در رسانه کاری کنیم تا همراهی و همدلی مردم تقویت و نقشه دشمنان در ایجاد التهاب در جامعه خنثی شود.

وی اضافه کرد: از این مقطع سخت عبور خواهیم کرد اما مدیریت افکار عمومی و رسانه بسیار مهم است و باید مراقب شایعات دشمن و ایجاد شبهه باشیم و نوع مطالبات را دقت کنیم و با توجه به محورهای رسانه ای مراقب این ایام باشیم.

بخوانید:  حضور داماد با تیشرت و زیرشلواری در کنار عروس شیک پوش! + عکس

کاظمی با اشاره به ظرفیت‌های قانونی نظام در شرایط خاص گفت: با حادثه بزرگی که رخ داده، ذره‌ای اختلال در مسیر مدیریت کشور ایجاد نخواهد شد و با وجود رهبری همه امور بخوبی انجام خواهد شد.

عباس کاظمی در این نشست با تسلیت حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور و هیئت همراه و به شهادت رسیدن خادمان ملت گفت: ملت ما در طول تاریخ بعد از انقلاب حوادث مختلفی را تجربه کرده اما پس از هر حادثه اراده‌ها عزم‌تر و راسخ‌تر و گام‌ها استوارتر شده است.

وی بیان کرد: رئیسی یک الگوی عملی ماندگار ارائه کرد و چون در میان مردم بود مطالبات مردم را گوش جان می شنید و ما هم باید از این روش درس بگیریم و در خدمت مردم باشیم.

وی در خصوص برگزاری انتخابات در استان نیز گفت: انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در استان قزوین هم برگزار خواهد شد و از یکی دو روز آینده رسما فرآیند انتخابات ریاست جمهوری را آماده می کنیم و از دهه دوم تیرماه انتخابات ریاست جمهوری را در استان کلید می زنیم و با همکاری همه رسانه ها و دستگاهها انتخابات پرشوری را رقم بزنیم.
 
انتهای پیاممنبع

وی یادآورشد: همه انسانهای منصف از هر جناح و حزب و جریان سیاسی باور دارند که رئیس جمهور فرصت خدمت را به حواشی، طعنه‌ها و ناسپاسی‌ها تلف نکرد و این خدمت صادقانه را تاریخ شهادت خواهد داد.

کاظمی یادآورشد: براستی باید اذعان کرد که یک الگوی عملی ماندگار از رئیس جمهور برجای ماند و «حکمروایی» به معنای حکمرانی شایسته و قابل قبول، توسط آیت الله رئیسی ارائه شد و با همه هجمه‌هایی که به ایشان می شد لحظه‌ای فرصت را از دست نداد و به گونه‌ای سخن نگفت که کمترین تعریضی به فرمایشات رهبری وارد شود.

بخوانید:  ماجرای روزی که حاج قاسم سلیمانی با کت و شلوار به جنگ داعش رفت

فرآیند انتخابات ریاست جمهوری را در روزهای آینده در استان قزوین آغاز می کنیم