فرسودگی ۴۰ درصد شبکه آب آشامیدنی شهر یاسوج


فرسودگی ۴۰ درصد شبکه آب آشامیدنی شهر یاسوج

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد فرسودگی ۴۰ درصد شبکه آب آشامیدنی شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ آرمین بویراحمد رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد گفت : بیش از ۴۰ درصد شبکه آب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد فرسوده و معیوب است و با توجه به این مهم یاسوج امسال تابستان سختی در پیش رو دارد.

علمدار آرمین ، رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد افزود : امسال با اجرایی شدن اصلاح شبکه‌های آب یاسوج برخی از مشکلات شرکت آب و فاضلاب استان کاهش یافت.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد ادامه از وجود ۸۰۰ کیلومتر شبکه داخلی آب در یاسوج خبر و افزود:پارسال پنج شهر و ۱۲۵ روستا در کهگیلویه و بویراحمد با تنش شدید آبی مواجه بودند به طوری که آبرسانی به برخی از مناطق روستایی و عشایری با ۲۵ تانکر انجام گرفت این در حالی است که امسال هم هشدار‌هایی در خصوص کمبود و تنش آبی در استان صادر شد.

اسفندیار برخه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد می‌گوید: آبرسانی به چهار شهر در کهگیلویه، فاضلاب باشت و برخی طرح های آبی در شهرستان‌های گچساران، بویراحمد و دنا در دست اجراست که با تأمین و تخصیص مناسب و به موقع اعتبارات می تواند تحول چشمگیری در حوزه آب آشامیدنی سالم و بهداشتی رقم بزند.

 

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع