فعال‌سازی ظرفیت‌های بومی، محور برنامه‌های توسعه استان‌ها باشد

به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در همایش استانداران سراسر کشور با بیان اینکه راهبری امور توسعه ای کشور رسالت جدی همه ما است؛ گفت: راهبرد اصلی دشمن در جنگ ترکیبی پیچیده، ایجاد موانع برای دولت مردمی در پیمودن مسیر پیشرفت همه جانبه کشور است.


منبع

وی گفت: دشمن با تمام  ظرفیت رسانه ای برای تضعیف و اخلال در روند پیشرفت کشور وارد شده و ما باید بیش از هر زمان دیگری با همدلی و هم افزایی ظرفیت‌ های داخلی بتوانیم در مسیر خدمت به مردم حرکت کنیم.

وزیر کشور بر احصای دقیق مشکلات و چالش های توسعه ای استان و هدف گذاری برای دستیابی به رشد مطلوب اقتصادی هم تاکید کرد و گفت: فعال‌سازی ظرفیت‌های درون استانی بایستی محور اصلی برنامه ریزی توسعه ای استانداران باشد.

انتهای پیام/

وحیدی همچنین به ضرورت برنامه محوری استانداران در بهره گیری از ظرفیت‌های جوانان و نخبگان دانشگاهی تاکید کرد و گفت: استانداران برای هر کدام از اقشار و گروههای موثر در سطوح استانی برنامه عملیاتی داشته باشند.

وزیر کشور، استفاده از ظرفیت‌های بومی برای سرمایه‌گذاری را محور اصلی توسعه استان‌ها برشمرد و گفت: استانداران باید در این زمینه برنامه عملیاتی داشته باشند.


|