فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روز عید سعید قربان

 در سایر روزهای تعطیل تعدادی از مراکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ منبع

وی همچنین با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز قبل از انقضا اعتبار گواهی معاینه فنی افزود: از شهروندان درخواست می‌شود چند روز پیش از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند تا در صورت شناسایی ایراد و نقص خودرو در مراکز فرصت کافی برای رفع آن داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری برنا، سید محمد مهدی میرزایی قمی مدیر عامل ستاد معاینه فنی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید قربان اظهارکرد: در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه مصادف با عید سعید قربان مراکز شهید آبشناسان، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و واحدهای سیار اتحاد و یاس فاطمی از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ فعال هستند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در خصوص نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد: پذیرش در ۳ مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیایش صرفاً اینترنتی بوده و در سایر مراکز مراجعه به صورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی امکان پذیر است. البته از شهروندان تقاضا می‌شود جهت مدیریت زمان ترجیحاً از پذیرش با تعیین وقت قبلی و اینترنتی استفاده نمایند. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی ایجاد شده در مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

بخوانید:  تایید ۵ نامزد نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در گیلان

میرزایی قمی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی گفت: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، جهت رفاه حال و تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان به ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می‌توانند از خدمات مراکز استفاده نمایند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.