فعالیت ۳۲۰۰ گروه جهادی بسیج در گلستان


فعالیت ۳۲۰۰ گروه جهادی بسیج در گلستان

فرمانده سپاه نینوا گفت: امروز توفیق داریم ۱۶ قرارگاه جهادی در سطح استان شکل دهیم تا فعالیت سه هزار ۲۰۰ گروه جهادی بسیج را ساماندهی کرده و به خدمت رسانی مردم در عرصه های مختلف بپردازیم.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سردار علی ملک شاهکویی در دومین مرحله رزمایش جهادگران فاطمی و طلایه داران اقتصاد مقاومتی  اظهار کرد: ایام هفته بسیج برای مردم دارالمومنین گرگان علاوه بر ایام مسرت بخش فرمان تشکیل بسیج یادآور سالروز قیام تاریخی ۵ آذر در ایام انقلاب است که باید به جوانان شناسانده شود.

وی افزود: تشکیل بسیج یکی از معجزات امام خمینی (ره) بود و اگر بسیج به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی شکل نمی گرفت شاید صفحات تاریخ انقلاب جور دیگری نوشته می شد اما به برکت تفکر بسیج امروز مقتدرانه پیش می رویم.

فرمانده سپاه نینوا بیان کرد: بسیج طی ۴۳ سال گذشته در همه عرصه ها و صحنه ها پای کار اسلام و انقلاب بوده و نمونه اخیر آن حضور در صحنه و بهنگام بسیجیان برای مقابله با آشوب های اخیر است.

وی تصریح کرد: ما معتقدیم صف جوان معترض از اغتشاشگر و کسانی که در وقایع اخیر جنایت کرده اند از هم جداست ، به جوانان فریب خورده توصیه میکنیم به دامان خانواده خود بازگردند اما جنایتکاران را رها نخواهیم کرد.

ملک شاهکویی گفت: همه بدانند لشکر مخلص خدا و پاره تن ملت در میدان است و لحظه ای خدمت رسانی به مردم دچار وقفه نخواهد شد و این حوادث نمی تواند حرکت پرشتاب بسیج را با خلل مواجه کند.

وی یادآور شد: امروز توفیق داریم ۱۶ قرارگاه جهادی در سطح استان شکل دهیم تا فعالیت سه هزار ۲۰۰ گروه جهادی بسیج را ساماندهی کرده و به خدمت رسانی مردم در عرصه های مختلف بپردازیم.

انتهای پیام

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع