فعالیت ۹ مرکز معاینه فنی در روز عید سعید غدیر خم

وی در خصوص خودروهای مشمول معاینه فنی در تیر ماه امسال افزود: بر اساس قانون خودروهای شخصی از زمان تولید به مدت چهار سال و خودروهای عمومی به مدت یکسال از انجام معاینه فنی معاف هستند. در حال حاضر خودروهای شخصی تولید داخل تیر ۱۳۹۹ و ما قبل و خودروهای وارداتی تولید ژوئن ۲۰۲۰ و ماقبل مشمول معاینه فنی است.

به گزارش خبرگزاری برنا، سید محمد مهدی میرزایی قمی مدیر عامل ستاد معاینه فنی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید غدیر خم اعلام کرد: در روز سه شنبه ۵ تیر ماه مصادف با عید سعید غدیر خم مراکز شهید آبشناسان، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، خاوران و واحدهای سیار گیلان، اتحاد و یاس فاطمی از ساعت ۷ صبح الی ۱۴ فعال است.

میرزایی قمی با اشاره به تفاوت ساعت کاری و نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی و به ویژه فعالیت تعدادی مراکز منتخب در روزهای تعطیل گفت: از شهروندان درخواست می‌شود جهت اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند. همچنین می‌توانند در صورت هرگونه سوال با کارشناسان سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس بگیرند.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی در خصوص نحوه مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد: پذیرش در ۳ مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیایش صرفاً اینترنتی بوده و در سایر مراکز مراجعه به صورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی امکان پذیر است. البته از شهروندان تقاضا می‌شود جهت مدیریت زمان ترجیحاً از پذیرش با تعیین وقت قبلی و اینترنتی استفاده نمایند. در حال حاضر ظرفیت اینترنتی ایجاد شده در مراکز بیش از تقاضا است و شهروندان به راحتی می‌توانند با مراجعه به سایت بلافاصله در همان روز نسبت به دریافت نوبت اقدام کنند.

بخوانید:  بیانیه ساترا درباره حواشی تعطیلی آپارات گیم

 انتهای پیام/ منبع