فعال بودن فقط یک سوم نیازهای اتوبوسرانی تهران/ خالی بودن انبارهای تامین قطعات مترو نگران کننده است

وی اشاره کرد: سرانه های ما در حوزه فرهنگی و اجتماعی متناسب با استانداردهای ملی و فرا ملی نیست اما امسال در رویکرد فرهنگی شاهد اتفاق های خوبی بودیم.  

وی خاطرنشان کرد: تهران شهری است که بیش از ۷۵۰۰ هزار اتوبوس نیاز دارد ولی کمتر از ۲۵۰۰ دستگاه اتوبوس دارد و آن هم فرسوده است. همچنین انبارهای تامین قطعات مترو خالی است که این کمبودها باید امسال جبران شود.  


آیا این خبر مفید بود؟

منبع

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد امین توکلی‌زاده در افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی اظهار کرد: در مورد موضوع بانوان حرف و ادعا در سال‌های گذشته زیاد شنیدیم که آنها را نفی نمی کنیم، اما سعی کردیم عملیاتی کار کنیم بعد از آنکه یک دوره کم کاری تاریخی در حوزه بانوان را داشتیم.  

انتهای پیام/ 

وی ادامه داد: امسال اعتبار هزار میلیاردی برای کل زیرساخت فرهنگی و اجتماعی و به ویژه بانوان با حمایت مهندس چمران گنجانده شد که نوید بخش اتفاق های خوب است.

وی اضافه کرد: مرحله بعد هم در حوزه اقتصاد بانوان سهم گرفتن از بازارهای بزرگتر است، ما وظیفه داریم به عرضه کالاهای بانوان سرپرست کمک کنیم، فروشگاه‌های شهروند و ایستگاه‌های مترو و میادین تره‌بار می‌توانند کمک کنند.

وی افزود: زیر ساخت هایی که در این یک سال ایجاد شد نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست؛ مثل مراکز کوثر، پارک های مادر و کودکی که ایجاد شد و شهردخت هایی که ایجاد خواهد شد. به همت خانم اردبیلی و شهردار تهران کارهای خوبی برای بانوان ایجاد شده است.  

بخوانید:  تصمیم خوبی برای عواید سوخت مرزنشینی اتخاذ شد

توکلی زاده: فعال بودن فقط یک سوم نیازهای اتوبوسرانی تهران/ خالی بودن انبارهای تامین قطعات مترو نگران کننده است


|