فقط به موفقیت استقلال فکر می کنیم


امیری: فقط به موفقیت استقلال فکر می کنیم

قائم مقام باشگاه استقلال، آخرین وضعیت این باشگاه را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ علی امیری قائم مقام باشگاه استقلال، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار کرد: بعد از مصاف استقلال و تراکتور در تبریز، شاهد یک هجمه به تیم بودیم و شایعات نادرست و غیر منطقی در مورد استقلال مطرح شد که صحت نداشت و نادرستی آن‌ها اثبات شد. فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره حمایت کامل و قاطع خودشان از سرمربی، کادر فنی و‌ بازیکنان را نشان دادند و استقلال با آمادگی کامل برای جام حذفی آماده شد‌ و نتیجه مطلوبی هم کسب کرد.

قائم مقام باشگاه استقلال اضافه کرد: استقلال یک‌ باشگاه متحد، هماهنگ و یکدل است که همه اعضای باشگاه برای موفقیت آن تلاش می کنند. تیم بسیار خوبی داریم و سرمربی، اعضای کادر فنی و بازیکنان همه تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج و خوشحالی هواداران به کار گرفته‌اند.

وی در پایان افزود: ما به دنبال شاد کردن دل هواداران با سرمربیگری آقای ساپینتو و تلاش بازیکنان هستیم و مطمئن هستیم که مجموعه باشگاه استقلال یک دل و متحد به موفقیت فکر می‌کند. استقلال تیم بسیار بزرگ، پرقدرت، با افتخار و نیرومندی است و با حمایت همه جانبه پیشکسوتان محترم و هواداران عزیز، ان‌شاءالله از بازی های آینده هم با سربلندی و موفقیت خارج می‌شویم.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

منبع