فوتبال در آسیا منتظر کسی نمی‌ماند/ دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه حرفه‌ای شدن هستند

 سجادی ادامه داد: رییس فدراسیون فوتبال کشورمان نایب رییس کنفدراسیون آسیا است و حتما مواردی که در آسیا در جهت رشد و پیشرفت فوتبال می بیند در کشور پیاده خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان  با اشاره به سطح بالای فوتبال ایران در آسیا  به لحاظ  فنی اظهار داشت: فوتبال ما آقای آسیا است و غیر از این نیست و این آقایی باید در عمل هم نشان داده شود، در نظم و انضباط همواره ژاپن نمره لازم را می‌گیرد و ایران هم از نظر فنی حرفی در آسیا دارد.

انتهای پیام//

وی ادامه داد: نیروهای جوان و ورزشکار و اخلاق مدار زیادی در کشور داریم که همه اینا در کنار هم میتواند کشورمان را به مرکز آموزش بسیاری از ورزش‌ها تبدیل کنند و در 235 رشته حاضر در کشور حرفی برای گفتن داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری برنا، سیدحمید سجادی در مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با تاکید براینکه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در ابتدای راه  حرفه‌ای شدن هستند اظهار داشت: زمانیکه تیمی به سمت حرفه‌ای شدن پیش می‌رود باید رفتارهای سازمانی و عملکردها هم در مسیر حرفه ای شدند تغییر کند.

دکتر سجادی با اشاره به بازی شهرآورد هفته گذشته اظهار داشت: اختلاف یک گل نشان از سطح فنی بالای فوتبال کشورمان دارد، در گذشته داور دربی از خارج می‌آوردیم ولی چند سالی است که از داوران خوب کشورمان استفاده می‌کنیم.


آیا این خبر مفید بود؟

 

بخوانید:  صعود یک پله‌ای تیم ملی در رنکینگ فیفا

وی با تاکید براینکه در راه خصوصی‌سازی باید ملاحظه بیشتر و نگاه ویژه‌تری به سرخابی‌ها شود خاطرنشان کرد: تا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خودشان را به روزرسانی کنند و به فوتبال نزدیک شوند زمان نیاز دارند و همه اینها دلگرمی دل هواداران را به همراه خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگر صحبت‌هایش به مسابقات فوتبال جام جهانی قطر اشاره کرد و افزود: چند ماه پیش جام جهانی قطر را پشت سر گذاشتیم، در این رویداد مهم همه‌ی ما با سبک جدید از فوتبال، استانداردها، امکانات، باشگاه‌ها، تیم‌ها آشنا شدیم و خیلی از داشته‌ها، امکانات و موارد فنی تیم‌ها درس گرفتیم و در واقع از جام جهانی می توان به عنوان کلاس درس پیشرفته برای فوتبال کشورمان یاد کرد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه فوتبال جایگاه خود را در کشور پیدا کرده است افزود: جوانان زیادی علاقمند به فوتبال هستند و به خصوص دو تیم استقلال و پرسولیس طرفداران زیادی به خود اختصاص دادند، در همین راستا مدیریت ما نیز باید به سمت سبک جدید دنیا پیش رود.

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالفمنبع

وی با تاکید بر اینکه ایران می‌تواند مرکز آموزش بسیاری از رشته‌ها در آسیا شود، خاطرنشان ساخت: 13 سال پیش قرار بود ایران مرکز آموزش ورزش بازیهای بومی محلی در آسیا و اقیانوسیه در جزیره کیش باشد. این نشان از این دارد که ایران از نظر امکانات ورزشی و استانداردها در جایگاه خوبی قرار دارد.

 سجادی با بیان اینکه فوتبال دنیا منتظر کسی نمی‌ماند و به سرعت در حال تغییر و رشد است، اظهار داشت: باید به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال فرصت داد تا به سمت استاندارد پیش روند.

بخوانید:  محمد امین نوری مدیر مرکز کارآفرینان مینای نصف جان شد / ساخت سایت اشتغال زنان بی سرپرست