فوتبال در سینما ناجی است یا مهمان ناخوانده!


فوتبال در سینما ناجی است یا مهمان ناخوانده!

عطشانی می گوید ؛خودم بسیار اهل فوتبال هستم. به یاد دارم دوره‌ی سی‌ام جشنواره فیلم فجر بود که «تلفن آقای رئیس جمهور» را داشتم دقیقا بعد از نمایش فیلم من در سالن برج میلاد بازی پرسپولیس و استقلال را پخش کردند که پرسپولیس آن بازی را 3 بر 2 برد.

علی عطشانی  کارگردان فیلم‎‌های سینمایی تلفن آقای رئیس جمهور، سلفی با دموکراسی، در امتداد شهر، کاتیوشا و… در باره پخش مسابقات جام‌جهانی در سینماها و تاثیرش در فروش سینما به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا گفت:  خودم بسیار اهل فوتبال هستم. به یاد دارم دوره‌ی سی‌ام جشنواره فیلم فجر بود که «تلفن آقای رئیس جمهور» را داشتم دقیقا بعد از نمایش فیلم من در سالن برج میلاد بازی پرسپولیس و استقلال را پخش کردند که پرسپولیس آن بازی را 3 بر 2 برد. 

علی عطشانی: پخش بازی‌های جام جهانی در سینماها باعث رونق سالن‌ها می‌شود/برای گرفتن پروانه نمایش «لوتریا»  اقدام کرده‌ایم

عطشانی تاکید کرد: اگر بازی‌های جام جهانی بخواهد در سالن‌های سینما نمایش داده شود حتما یکسری از ارگان‌ها و اماکن حساسیت‌هایی به خرج خواهند داد. این بین سوالی پیش می‌آید. مثلا اگر جوان‌ها فوتبال را در ورزشگاه یا سینما‌ نبینند نمی‌توانند در یک رستوران یا یک کافه دور هم جمع شوند؟ همانطور که با رفتن خانم‌ها به ورزشگاه مشکلی پیش نیامد امیدوارم این قضیه هم با سعه‌صدر حل شود. چرا که نمایش فوتبال در سینما می‌تواند به این صنعت کمک کرده و باعث خوشحالی و نشاط مردم شود.

خبرنگار: تبسم کشاورز

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

منبع