فوری/ اطلاعیه بسیار مهم درباره تشریح آخرین وضعیت اینترنت در مناطق زلزله زده خوی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی جدیدترین توضیحات خود درباره وضعیت شبکه اینترنت مناطق زلزله زده خوی را اعلام کرد.

بنابه گزارش مرکز زلزله نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زلزله قوی با قدرت ۵،۹ ریشتر در ساعت ۲۱:۴۴ روز شنبه در کانونی واقع در ۶ کیلومتری شهرستان خوی رخ داد که پس از آن با پس لرزه های نسبتا قوی نیز همراه بوده است.

چندی پیش نیز در ۲۸ دی ماه گذشته زلزله دیگری با قدرت ۵،۴ ریشتر در شهرستان خوی واقع در استان آذربایجان غربی رخ داده بود. 

قاسم جلیلی نژاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی که در منطقه زلزله زده حضور دارد درباره آخرین وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده به خبرنگار ما گفت: زلزله قوی رخ داده در شهرستان خوی که با چندین پس لرزه همراه بوده، باعث قطع برق در منطقه شد که در پی آن ۶۰ سایت همراه از مدار خارج شد.

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به زلزله رخ داده در حوالی شهرستان خوی گفت: قطعی برق در بخشی از شهرستان خوی و روستاهای همجوار باعث از مدار خارج شدن ۶۰ سایت ارتباطی شده بود که خوشبختانه با تلاش صورت گرفته از سوی تیم های فنی اعزام شده به منطقه بیش از ۸۰ درصد این سایت ها به مدار بازگشتند و هم اکنون به صورت پایدار مشغول فعالیت اند و تلاش برای فعال کردن سایت های باقیمانده نیز در دست اقدام است.

بخوانید:  برشی از مستند «ما می‌توانیم»/رییس‌جمهور در طوفان

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف