فولاد مبارکه فلسفه وجودی خود را خلق آینده ای بهتر برای ایران معرفی کرده است

طیب نیا با بیان اینکه هدف فولاد توجه به زندگی و ساخت ایرانی آباد است بیان داشت : ما در عمل می خواهیم به جامعه ثابت کنیم  برای حل مشکلات چاره وجود دارد و ما در حال تلاش هستیم، جامعه باید صنعت را در کنار خود حس کند ، فولاد برای حل مشکل آب ، پساب ۹ شهر اطراف را جمع آوری کرده و امروز ما مصرف خود را با بازچرخوانی  آن به بیش از نصف دهه قبل برداشت آب از رودخانه را کاهش دادیم  این در حالی است که تولید هم افزایش پیدا کرده است .

 طیب نیا تا کید کرد : نیروگاه سیکل ترکیبی فولاد مبارکه نیز با ۶۷ درصد پیشرفت تا سال آینده فاز اول آن به بهره برداری می رسد. فولاد مبارکه عزم خود را جزم کرده تا با شروع یک پروژه و به نتیجه رسیدن آن مردم طعم استفاده از آن را بچشند.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان ، محمد یاسر طیب نیا  افزود : دشمن در تلاش است همه مشکلات را به صنعت نسبت دهد  ، دشمن میخواهد عامل وباعث مشکلات را صنعت معرفی کند در چنین شرایطی فولاد مبارکه به عنوان صنعت پیشرو و مسئولیت پذیر ، فلسفه وجودی خود را خلق آینده ای بهتر برای ایران معرفی کرده است.

انتهای پیام

وی افزود : با ایجاد شبکه پساب کمک به بهداشت شهر ها شده است هدف گذاری برای ۳سال آینده این است که برداشت آب خام از رودخانه را به صفر برسانیم .


منبع

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در آیین کلنگزنی بزرگترین مزرعه خورشیدی کشور اظهار داشت : امروزه دشمن به دنبال تزریق نا امیدی به جامعه‌ است،به ویژه در نسل جوان ، نا امیدی از حل مشکل آب ، انرژی ،اشتغال و بسیار هوشمندانه هم در این خصوص در حال تلاش است که بسیاری از این ها به سبک زندگی فردی ما برمی گردد .

طیب نیا بیان کرد: با بهره برداری از نیروگاه خورشیدی فولاد مبارکه، از تولید ۸۱۰ هزار تن دی اکسید کربن در سال جلوگیری می شود. همچنین در زمان اجرای پروژه ۷۰۰ نفر و در زمان بهره برداری ۷۰ نفر ایجاد اشتغال را به همراه دارد


|

 فولاد مبارکه فلسفه وجودی خود را خلق آینده ای بهتر برای ایران معرفی کرده است

 

 مدیر عامل فولاد مبارکه با بیان اینکه در حوزه اشتغال طی یک سال گذشته فقط در طرح های آغازی بالغ بر ۲۰۰۰ نفر شروع به کار کرده اند تصریح کرد : در حوزه دانش بنیان که دغدغه امروز کشور است در بازه زمانی ۲ساله فراد دز  نزدیک به ۲۰۰۰ شغل  شروع به کار کرده اند ، در حوزه مسائل شهری اتفاق های بزرگی افتاده است که  می توان به حمایت در ساخت مترو  و ورزشگاه نقش جهان به فعالیت های فولاد اشاره کرد برای حل چالش انرژی در کنار مردم هستیم در شرق اصفهان ،طبق آمار پیش بینی می‌شود طی یک دهه آینده ۴۰ درصد انرژی برق کشوراز طریق انرژی خورشیدی  تامین خواهد شد ، تلاش فولاد مبارکه این است که در حل مشکلات محیط پیرامونی  کار آمد باشد .